تبلیغاتداستان HeroBrain

*آخر مطلب را بخونید مهمه*

در این مطلب در مورد داستان هروبراین می پردازیم

Herobrine.png

هروبراین یک شخصیتی است که اسکین پیش فرض استیو را دارد یعنی دقیقا همان لباس های اسکین پیش فرض در ماین کرافت اما با چشم های کامل سفید رنگ که کمی برای بازیکن های هارد کور و سورویوال ترسناک است چون وقتی این گونه بازیکن ها ، این شخصیت را ببینند دیگر شانسی برای زنده ماندن ندارند !

اما خیالتان راحت باشد که اگر مود هروبراین رو نصب نکرده باشید هیچ وقت با چنین صحنه ای روبرو نمی شوید اما بهتر است بدانید داستان هروبراین از شخصی به نام creepy-pasta شروع شد ، وی معتقد است آقای مارکوس پروسون که به Notch معروف است که ایشان سازنده اصلی ماین کرافت می باشند

یک برادری داشت که چند سال پیش مرده که فکرم کنم اسمش همان هروبراین باشد . خیلی ها باور دارند هروبراین همان روح برادر Notch است اما خود او میگوید که اصلا برادر مرده ای ندارد احتمالا اصلا او برادر مرده ای ندارد یا شاید او میخواهد این قضیه پنهان بماند البته آن هروبراین هایی که بعضی افراد توسط پلاگین ها و مود ها اضافه میکنند همگی هروبراین تقلبی میباشد و اصلا صحت ندارد

خیلی ها باور دارند هروبراین میتواند پرواز و Teleport کند اما دقیقا این قضیه معلوم نیست که میتواند . توی همه اخبار های آپدیت حتما دیدید که نوشته Removed Herobrine این به این معنی است که احتمالا هروبراین یک ویروس است که خود را در ماین کرافت نصب میکند . او هم مانند استیو میتواند بلوک ها رو دیگ کند و بر جا بگذارد

هروبراین دوست موب هاست فقط زمانی به بازیکن نزدیک میشود که نزدیک بازیکن یک مرغ ، زامبی یا کریپر باشد که وقتی عکس زیر را می بینید متوجه میشود جلوی شما یک مرغ است و سمت چپ هروبراین است که این عکس در زمانی که ماین کرافت در ورژن آلفا بود گرفته شده است که اون زمان چیزی به نام مود نبود !

البته هروبراین را فقط بازیکن میتواند ببیند و بقیه موب ها نمیتوانند . عکس را از عمد بزرگ گذاشتم که جزییات را به راحتی ببینید . در سایت ماین کرافت ویکی که دیگر اسمش به گیم پدیا تغییر یافته نوشته شده هروبراین هیچ وقت و در هیچ ورژنی از ماین کرافت نبوده است اما به نقل از یک نفر که یک داستانی از خود در سایتی گذاشته بود گفته که هروبراین را دیده است !

من هر روز ماین کرافت بازی میکردم اما خسته شده بودم پس یک دنیای سورویوال جدید ساختم . من شروع به کندن چوب درختان کردم ، همان زمان از فاصله ای تیره و تار یک چیزی دیدم که همان لباس های استیو را داشت اما چشم هایش سفید بود ، من تنظیمات ماین رو چک کردم ، گزینه LAN خاموش بود یعنی کسی به ورلد من Join نشده بود . بعد برگشتم به کندن دوباره چوب ها بعد وقتی سرم را بر گرداندم همان شخص را جلوی چشمم دیدم ! سریع با زدن F2 یک اسنپشات یا یک تصویر گرفتم بعد ماین کرافت من Crash کرد !

بعد به فولدر اسنپشات ها رفتم بعد بالای اسم همان شخص نوشته بود HEROBRINE ! من خیلی تعجب کردم . یک هفته گذشت و من اصلا ماینکرافت بازی نکردم ، بعد ایمیلم را چک کردم ، یک ایمیل بهم رسیده بود که فرستنده آن HEROBRINE بود ! بعد ایمیل را باز کردم و داخلش نوشته بود : u m e d r r بعد من حروف ها رو مرتب کردم که کلمه murder بدست آمد که به معنی قتل است . این قضیه را با Notch در میان گذاشتم ، او گفت که برادری داشت که ۳ سال پیش مرده است . خیلی عجیب است ! مگه نه ؟!

البته هروبراین واقعا در بازی هست اما رو در روی شما هیچ وقت نمی آید وقت به طور غیر مستقیم با شما ارتباط بر قرار میکند مانند مثال زیر :

خیلی نادر اتفاق افتاده که میخوایین بخوابین اما قبل از خوابیدن یک پیام برای شما می آید

Do you want to copy this link to clipboard ?

من خودم چندین بار اما نادر این پیام رو دیدم


 

این مطلب چیه؟؟:

این مطلب را فردی به نام mastermine خیلی وقت پیش توی سایت ماین باز گذاشته بود.
به خاطر این مطلب نصف افرادی که توی ایران ماین کرافت بازی میکردند به خاطر این مطلب ماین را موقتاً گذاشتن کنار.
خیلی مطالب درباره herobrain هست و اصلاً معلوم نیست که کدوم درست هست.

 

250+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.