پنج مود کاربردی!

به نام خدا
سلام و درود بر دوستان عزیز. میخواهم این بار چند mod کاربردی رو معرفی کنم.بعضی از این mod ها در بازی انلاین هم کاربرد داره!خیلی خب از این mod با حال شرو میکنم که شاید 80% شما دیده باشید.
1-Volex map

این mod قادر به نشان دادن اطراف شما در بازی است. همانطور که از اسمش پیداست یه نقشه است که حتی mob ها و اخرین محل مرگ شما رو هم نشان میده! کلی هم تنظیمات و شخصی سازی داره.


2-Toomanyitems
این mod خیلی توپه. اصلا حرف نداره. توانایی این رو داره حتی در حالت survival به حالت بازی creative تنظیم شه. به سرعت زمان رو تغیر بده و آب و هوا رو صاف کنه. ID اشیا رو به شما بگه. میتونه در جریان بازی درجه سختی رو تنظیم کنه! سلامتی شما رو تکمیل کنه. میتونه در حالت survival تمامی block ها رو به شما بده.

3-zyin’s HUD
zyin’s HUD mod شخصی سازی عالی داره. خیلی کاربرد داره. میتونه توانایی های اسب رو نشان بده! مقدار پرش,سرعت و سلامتی اسب رو نشان میده. میتونه در بازی آنلاین بازی کن ها رو از 70 block اون طرف تر نشان بده! حتی اگر جان شما کم باشه بوق هشدار بزنه! مقدار جان و سلامتی زره و شمشیر یا ابزار ها رو نشان بده. خیلی خفنه. :O

4-All u want

mod All u want در بخش آنلاین کارایی نداره ولی در آفلاین معرکه است. میتونید موجودات بازی رو دست کاری کنید: سرعت,جان و قدرت ضربه. مثلا میشه سلامتی zombie که 20 جان معادل 10 قلب است رو تبدیل به 100 قلب یا 200 جان تنظیم کرد. خیلی طول میکشه حتی با شمشیر الماسی هم بکشیش! مثلا میتونید یک جعبه محتویات داخلش رو تنظیم کنید اون هم از راه دور! به راحتی برای اسب زین بگذارید و خیلی های دیگه…

5-Damage-Indicators

خوب با این یکی میشه جان موجودات رو مشاهده کرد حتی میشه زمان اتمام رسیدن و نوع معجون هایی که این موجودات خورده اند رو دید. شخصی سازی آن چنانی هم نداره ولی به درد میخوره.

لینک های دانلود
Download Volexmap 1.72
Download Toomanyitems 1.7.2
1.7.2 Download Zyin’s HUD
Download All u want 1.7.2
Download Damage_Indicators 1.7.2
سوالی چیزی هست از من بپرسید.
با سپاس فراوان که این مطلب رو خواندید و آرزوی موفقیت برای شما.

7+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *