تونل های زیر زمینی

به نام خدا.
سلام و درود بر دوستان عزیز. شاید خیلی ها بخواهید بدونید چه طوری میتوانیم زین (sddle) بسازیم. در واقع نمیشه ساختش. تنها راه بدست آوردن سفر به اعماق زمین هست. پیدا کردن اتاق های عجیب که اشیای ارزشمندی در داخل آن اتاق ها وجود داره که از جمله این اشیا زین اسب است. این اتاق ها در بیشتر لایه های زمین پیدا میشه البته نه خیلی بالا 50 تا بلوک بکنی برسی. در داخل این اتاق ها معمولا دوchest هستش که از جمله این اشیا داخلش وجود داره:
Iron ingot
Redstone
Gunpowder
Enchanted book
Bucket
Bread
Cocoa beans
String
Saddle
Wheat
Music Disck

و غیر از این اشیای ارزشمند در اتاق یک spawner هم هست که در چهار صورت mob های خطر ناکی ظاهر میکنه:
Zombie
Skeleton
Spider
Zombie and spider

این هم عکس از دو mob هم زمان.

و حالا میرسیم به تونل های عجیب زیر زمینی که خطوط راه آهن (rail) از وسط آن رد شده. این تونل نزدیک لایه های bedrock هست. خیلی هم دیگه پایین نیست نزدیکه به bedrock هست. باز هم به جست و جوی اشیای ارزشمند در این تونل ها باشید. عکسی هم از تونل ها که منظور من رو بفهمید.

وسایلی که میتوان پیدا کرد:
Diamond
Lapis Lazuli
Bread
Melon seeds
Pumpkin seeds
Coal
Redstone
Iron ingot

وسایل نام برده در داخل Minecart with chest موجود در تونل قرار دارد. بهتر است تمامی بلوک ها (block)و rail ها رو باهم ببرید. مثلا چوب_حصار_مشعل همه رو به هم راه خود ببرید به خصوص حصار چون ساختنش کلی چوب مصرف میکنه. یادتون باشه که سر راه کلی جک و جانور وجود دراه همینجوری هم نمیشه همه چیز رو برداشت برد مفتکی نیست. مثلا spawner spider در این تونل ها وجود داره علاوه بر اون mob های دیگه هم خودکار در تاریکی ظاهر میشوند. تازه spawner spider داخل تونل ها حسابی محافظت شده که لا به لای تارانکبوت قرار داره و فقط انکبوت میتونه از تار هاش رد بشه و خیلی خطر ناکه مگر اینکه دور تا دور اون رو با خاک یا چیزی بپوشانید.و یه مشکل هم در بازی وجود داره مثل این.

خوب اگه بخواهید این حالت رو از نزدیک ببینید کافیه یه دنیای جدید به صورت superflat بسازید. البته وقتی رو این حالت تنظیم کردین برید تو customize بعد هم به presets برید و tunnelers’ dream رو انتخاب کنید و تعداد لایه های stone روی 20 تنظیم کنید. بعد هم این شکلی میشه مثل عکس بالا.
با سپاس فراوان که مطلب رو خواندید و آرزوی موفقیت برای شما.

51+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • Ender Engineer
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.