آموزش ساخت دستگاه Thrower

آپلود عکس

به نام خدایی که ناچ را آفرید که برای ما ماین کرافت رو خلق کنه و ما کیف کنیم !

سلام خدمت همه ی دوستان!

این اولین آموزش من هست،که امیدوارم از آن لذت ببرید…اسمشو گذاشتم ‘Thrower’ چون هر کاری کردم یه اسم فارسی بذارم روش دیدم طولانی می شد که معنی این اسم به فارسی میشه چیزی که پرتاب میکند!

خب در این آموزش من به شما یاد می دهم که چطور دستگاهی بسازید که بتونید با اون آیتم ها یا تی ان تی ها،شن ‘Sand’ و یا حتی خودتون رو پرتاب کنید!به نظر من خیلی کاربردیه چون میتونه شما رو از روی یک دره یا دیوار که نمی تونید رد بشید ردتون کنه یا حتی باهاش دیواری از شن بسازید،البته استفاده ی منفی هم داره (به عنوان خمپاره استفاده میشه) که توصیه میکنم تو سیو خوبتون استفاده نکنید!در اصل یکی از بهترین مزایای ورژن 1.8 همین اضافه شدن ‘Slime Block’ بود چون با هاش میتونید خیلی چیز ها از قبیل هواپیما یا ترامپولین و… بسازید که در آموزش های بعدی بهتون میگم چطور درستش کنید!بگذریم..!

برای ساخت این دستگاه باید این مراحل رو طی بکنید:

1.بلاک های سیاه سفید را برای این گذاشتم که فاصله ها معلوم باشه (دقت کنید حتی اگه یک بلاک پیستون و یا اسلایم بلاک ها این ور اون ور بشه دستگاه بهم میخوره و چیزی رو پرتاب نمی کنه)

آپلود عکس

2.یک دکمه میگذارید برای فعال کردن دستگاه که باید از پشت دکمه به سمته پیستون هامون رد استون کشیده بشه که با زدن دکمه اون ها فعال بشه.دقت کنید که رداستون ریپیتر (1) را دست نزنید ولی رداستون ریپیتر (2) را یک بار روش راست کلیک کنید تا یک مرحله به عقب کشیده شود.

آپلود عکس

تا اینجا دستگاه برای پرتاب آیتم ها یا حتی خودتون و ‘sand’ کافیه اما اگر بخواهید ‘TNT’ هم پرتاب بکنه باید مراحل زیر را روش انجام بدید:

1.بقل دکمه یک بلاک بذارید که روش یک ‘Lever’ باشه که هر وقت کشیدید براتون ‘TNT’ پرتاب کنه و اگه ‘Lever’ رو دوباره بکشید دیگه ‘TNT’ رو پرتاب نکنه.دو بلاک بالاتر از ‘Repeater’ یک یک ‘Dispenser’ بذارید و توشو پر از ‘TNT’ بکنید.
آپلود عکس

2.حالا وقته رد استون کشی برای ‘TNT’ هست که باید طبق این عکس پیش برید:دقت کنید چیزی از قلم نیوفته.عکس از چند زاویه گذاشتم مشکل براتون پیش نیاد.

آپلود عکس

آپلود عکس

در ضمن میتونید کنار اون بلاکی که روش ‘Lever’ هست چراغ بذارید که بفهمید پرتاب ‘TNT’ فعاله یا نه.سوال یا مشکلی بود در خدمتم.تا مطلب بعدی خدانگهدارتون

7+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.