ماب های درون Nether

سلام امروز میخواهیم ماب های درون جهنم را معرفی کنیم
در Nether ماب هایی از جمله
Pigman,Skeletons,Wither Skeletons,Magma Cubes,Blazes,Zombie pigman,ghasts,Chicken Joker,

Ghasts

یک موجود سفید رنگ است که قابلیت پرواز دارد و صدایی شبیه به گربه را از خود در می آورد این موجود در صورت مشاهده شما به سمت شما گلوله ی آتشین پرتاب می کند در صورتی که این گلوله ها به درون پرتال شما برخورد کند پورتال غیر فعال میشود و برای دوباره فعال کردن آن باید با فندک و یا بر اثر برخورد گلوله ی آتشین دیگر به درون پرتال آن را فعتل کرد در صورت مشاهده این موجود بهترین سلاح براب مقابله با آن تیر و کمان است.

Zombie Pigman

شاید بیشترین مابی را که در Nether مشاهده خواهید کرد باشد.این موجودات معمولا به صورتی گروهی ظاهر میشونددر جهان عادی در صورت برخورد رعد و برق به یک خوک تبدیل به Zombie Pigman میشود.این موجود نسبتا دمیج(قدرت حمله)نسبتا بالایی دارد اما تا وقتی به او حمله نکنید با شما کاری ندارد اما اگر تنها به یکی از آنها ضربه بزنید تمام گروه به شما حمله میکنند(تاکید میکنم کاری باهاشون نداشته باشید)در صورت کشتن این موجود ممکن است Gold Nugget (در صورت قرار دادن 9 تکه از از این آیتم میتوانید آنرا تبدیل به شمش طلا بکنید).

Blazes

یک موجود درخشان است که مهمترین آیتمی را که دراپ میکند Blaze Rod است (این آیتم را میتوانید از کشتن دیگر بازیکنان و یا گرگ های رام شده نیز بدست آوردید این آیتم برای ساخت دستگاه کار با معجون ها لازم است) این موجود به سوی شما آتش پرتاب میکند و میتوان برای کشت آن از گلوله ی برفی نیز استفاده کرد.این ماب در مقابل آتش و لاوا نیز مقاوم است.

Magma Cube

یک موجود بسیار شبیه به Slime میباشد اما هنگام پرش چند تکه میشود و در 2 سایز وجود دارد هنگام کشتن این موجود 25 درصد احتمال دراپ Magma Cream (برای ساخت معجون مقاومت در مقابل آتش لازم است)وجود دارد.

Wither Skeletons

فقط فرار کنید!!این موجود دارای جان بسیار زیادی است و دمیج آن نیز فوق العاده بالاست در صورت کشتن این موجود(که البته بعید است)زغال سنگ و استخوان و جمجمه همین موجود ممکن است دراپ شود(اما اگر الماس هم دراپ میکرد ریسک جنگدیدن با او اصلا ارزشش را نداشت)

Skeletons

این موجود را در دنیای عادی نیز میتوان مشاهده کرد و رفتارش عینل مثل همان اسکلت های جهان عادی است.

Chicken Jockey

تقریبا دیدن این موجود محال است و بسیار به ندرت دیده می شود این موجود نسبتا سریع بوده و در صورت کشتن آن ممکن است هویج یا شمش آهن دریافت کنید.

آیا Dungeon در جهنم وجود دارد؟

در جهنم قلعه هایی هستند که در آن ها میتوان انواع موجوداتی را که در بالا معرفی شد پیدا کرد پیشنهاد میشود قبل از رفتن به قلعه ها معجون ها و زره های کافی با خود داشته باشد.

19+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • Mr.minecraft
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.