موشک تخریب کننده از TNT !!!

سلام به همه ی حامیان و طرفداران سایت مد کرافت

این موشک بعد از فعال شدن تا جایی که بلاکی جلوش نباشه پیش میره و وقتی به بلاکی میرسه منفجر میشه.فرض کنید میخواید با TNT cannon خونه یکی رو منفجر کنید ولی انقدر protect خونه یارو محوطه زیادی رو از دور خونش پوشش داده که بُرد TNT cannon بهش نمیرسه …در این موقعیت این موشک کاربرد داره.ولی خب در بیشتر موقعیت ها به صرفه نیست استفاده از این …توجه کنید که این صرفا جهت اموزش بوده.

برای ساخت مراحل زیر را با توجه به تصاویر طی نموده:

1.ابتدا یک پیستون معمولی را به صورت عمودی که سر ان رو به بالا باشد قرار دهید و یک اهرم (Lever) را کنارش بگذارید و فعال کنید و سپس بعد فعال شدن پیستون , یک پیستون دیگه رو بصورت افقی(سر ان رو به بالا نباشه و به هر سمتی که می خواین موشک رو به ان طرف حرکت کنه)

2.مثل تصویر زیر ابتدا هر بلاکی که دوست دارید بذارید که برای مثال ما Wool گذاشتیم(این بلاک ها بعدا برداشته میشه).سپس مانند تصویر عمل کنید.

علامت S در تصویر که بالای یکی از پیستون ها قرار دارد به معنای Sticki piston است.

3.بعد از اینکه تمام کارهایی را که در بالا ذکر شد انجام دادید , اون بلاک هایی رو که زیر موشک گذاشتید بردارید.(منظور همان wool هایی است که ما استفاده کردیم).وقتی برداشه میشه قستمی از موشک رو به جلو میره که این اتفاق حتما باید رخ دهد وگر نه درست کار نمیکنه.

خب حالا TNT های اصلی رو قرار میدیم(میتوانید بجای استون های بکار برده شده در تصویر زیر از هر بلاک دیگری استفاده کنید)

و کار ساخت تمام شده .برای اینکه موشک شروع به حرکت کند اون اهرم(Lever) که در ابتدا قرار دادیم و در حالت روشن و فعال است را غیر فعال کنید(رو lever کلیک راست کنید D:)…فقط به همه چیز دقت کنید تا خودتون به فنا نرید….. اگه با ویدیوی اموزش یاد بگیرید بهتر و راجت تره.

25+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • 07ali70
  • Pumpkin Predator
  • Mr. golden zombie
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.