ایا تمام بلاک ماینکرافت در دنیای واقعی است؟

سلامممم با نام خدا شروع می کنیم
شاید برای کسانی حتما پیش امده که بگن این بلاک ماینکرافت از کجا امده ایا واقعی هستند پس حتما این مطلب بخونید
ما در این مطلب درباره بلاک برای ما مشکوک هستند مورد بررسی قرار می دهیم.

گرانیت:گرانیت گونه‌ای سنگ آذرین درونی است گرانیت یکی از محکم‌ترین و سخت‌ترین سنگ‌ها می‌باشد

دیوریت:یک سنگ آذرین است(من موندم ناچ این سنگ ها رو از کجا اورده اخه تو ماینکرافت اتشفشان) درونی خاکستری رنگ است دیوریت یک سنگ خیلی سخت می‌باشد، به همین دلیل تراش و کار با آن مشکل است. این سنگ به قدری سخت است که در تمدن‌های باستان (مانند مصر) از آن برای تراش و کنده کاری گرانیت استفاده می‌شده است.

آندزیت: (Andesits) نوعی سنگ آتشفشانی است

لاژورد یا لاجوَرد : (Lapis lazuli) سنگ آبی رنگی است این سنگ به خاطر سختی و رنگ آبی خوش‌رنگ   در جواهر سازی به عنوان نگین به کار می‌رود.

ابسیدیان:(چیزی دربارش پیدا نکردم ولی خیلی خواص داشت ولی چیزی درباره پورتال جهنم نبود)

کوارتز : سنگی است بسیار سخت که سختی آن 0.9 و سختی الماس که سخت‌ترین سنگها است 1 می‌باشد. کوارتز به رنگ و اسامی مختلف دیده شده‌است که یکی از انواع آن عقیق است که به رنگهای کهربائی- زرد- سفید- جگری- جگری مایل به سیاه و سبز دیده شده‌است.

چخماق یا سنگ چخماق: ،با فرمول شيميايي AgNO3 سنگی سخت است که در شاخهٔ کوارتزها قرار می‌گیرد. چخماق از نوع کوارتز آلفا می‌باشد که تا دمای ۵۷۳ درجه سانتیگراد پایداری دارد و به صورت گرهکهایی در گچ و سنگ آهک یافت می‌شود. این سنگ، از سنگ‌های حاوی سیلیس SiO2 که عموماً منشاء رسوبی دارند می‌باشد. این سنگ‌ها یک پارچه بوده، که به علت نقص ساختمانی در برخورد با یکدیگر جرقه زده و O-3 آزاد می‌نماید. این سنگ با نام «سنگ آتشزنه» نیز معروف می‌باشد.از اين سنگ در ساخت فندك هاي چخماقي استفاده ميشود.(شد مطلب علمی تا ماینکرافت)

تنها بلاک هایی که در دنیای واقعی نیستن :سنگ بستر و رد استون و سنگ جهنمی و شن ارواح و سنگ روشنا و فرجامن سنگ و پورپور بلاک و منشور دریایی
و با دو تا عکس(که ماینکرافتی عاشقشن) این مطلب تموم می کنیم

خداحافظ

 

 

 

33+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • Mr. golden zombie
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید
برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.