ریسورس پک A New World Resource Pack

سلام این جا میخوایم یک ریسوس پک جدید برای 1.7 1.8 1.9 معرفی کنیم بسته منابع دنیای جدید واقعا هر گونه جهان قدیمی فوتبال شبیه چیزی کاملا جدید. این بسته منابع یکی از بسیاری از بسته مضمون مربوط به اینده مختلف که قرار است به کمیته مبارزه با سانسور مانند آن نگاه چند صد (یا هزار) سال به ناشناخته شروع به پریدن کرد است. آبی رنگ به شما امکان دیدن در اینجا، و در سراسر جهان بیش از حد. حتی بیوم که به طور طبیعی با تعداد زیادی از درختان تخم ریزی، مانند درختان بلوط قدیمی با قارچ غول پیکر، خواهد شاخ و برگ آبی و درختان، چمن و بیشتر از ویژگی های. بیابان ها، به طور معمول یک نوع نور رنگ طلا، نگاه deader تر از همیشه با شن و ماسه است که یک استخوان سفید. کلا انگار ماینکرافت 100 یا 1000 سال رفته جلو


کیفیت بالا

عجیب غریبه نه؟ 😐

اوم 😐

نخند 😐

موب هارو 😐

وجود ندارد واقعا از حد از یک داستان پشت دنیای جدید ، اما اگر شما به آسمان در طول روز و شب نگاه کنید، خواهید دید سیارات دیگر به مراتب بالاتر از افق ، شناور در جهان را به خود . همه چیز در مورد بافت برای بلوک های ساخت و ساز ، شیشه و اقلام مشابه می دهد احساس از خزانه زیرزمینی و تمدن دور در زیر یک جهان بیش از حد خطرناک قفل درست بالای سطح. بسته منابع نوین جهانی یک بسته منبع بسیار عالی برای کسانی که می خواهند به یک علمی تخیلی نقشه ماجراجویی مضمون است، اما آن را فقط خوب برای بازیکنان رفتن انفرادی و یا فقط فریب دهد به اطراف در حالت خلاق بدون اهداف خاص است.
خنده داره؟!
ارمورا باحال شده 😀

پیتینگ هارو 😐

شاید بخشی ترسناک ترین apck منابع دنیای جدید تمام گرافیک هیولا جدید است. تمام baddies ، از عنکبوت به خزندگان به اسکلت، مانند نسخه های مکانیکی هیولا selves سابق خود است. مطمئنا، همه آنها همان طور معمول عمل می کنند، جهش و یا انفجار یا شلیک در شما با تعظیم ، اما همه آنها کاملا متفاوت ، و این معمولا نقطه پشت یک بسته منابع – را به جهان و ساکنان آن نگاه متفاوت است. در این رابطه، دنیای جدید موفق با رنگ پرواز .
اوه اوه 364
واژه
لینک ها
لینک برای 1.7
لینک برای 1.8
لینک برای 1.9
امید وارم لذت ببرید
اقا دایمند پلیز اینو بزار 😐

48+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • Mr. golden zombie
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.