چرا Notch موجانگ را فروخت؟(مصاحبه)

به نام خدا

notchmoney
باسلام.

سرتونو درد نمیارم سریع میرم سر اصل مطلب چون می دونم مطلبش طولانیه یکم!(ببینید خودم چی کشیدم دیگه)

خب من براساس کنجکاوی شخص خودم(مدیونی اگه فک کنی فوضولم) واسم سوال شد چرا Notch ماینکرفتو به مایکروسافت فروخت! درسته 2.5 بیلیون دلار به جیب زد و یدونه عمارت 70 میلیون دلاری تویه بوورلی هیلز(Beverly Hills) خرید!! عکسش:

notchhouse

ولی نمی تونست این پولو از ماین دراراه؟! تازه اون حال و هوا و عشق و علاقه ای که تو ماین در جریانه رو کار نداریم(که اصن اصل مطلب همبنه)

به هر حال با تحقیق و تفحصی که تویه نت داشتم به ی مصاحبه بر خوردم که برام جالب بود گفتم ترجمش کنم شاید واسه شمام جالب باشه!

توجه:مطلب مال چندین وقت پیشه


بله! معامله حقیقت داره

این برای ما قوت قلبی بود وقتی که خبرهایی رو در مورد نظرات منعکس شده شما شنیدیم.تغییر سخته و این یک تغییر بزرگه برای همه ی ماها.هرچند همه چیز قراره خوب پیش بره.همه چی Ok ی(اروا عمت).

لطفا یادتون باشه که اینده ی ماینکرفت و شما -جامعه ی ماینکرافتی-به شدت برای هرکس که تویه این قضیه دخیله مهمه! اگه شما هرچیزیرو از جایی غیر از این پست در این مورد شنیدید بهش توجه نکنید.

ما می تونیستیم مطالب و اطلاعات زیادی رو در این جا نشر بدیم اما ما تصمیم گرفتیم که تا حد امکان صادق باشیم! این بهترین رویکرده.ما هنوزم داریم به شدت روی این مسائل کار می کنیم.معاملات عظیم بیزینس های جدییی هستن.(میخاد بگه خیلی شاخن تازه دارن فک می کنن شاید قصد ادامه تحصیل داشته باشن 😐 )

چرا ماینکرفت رو فروختید؟!

همونطور که احتمالا می دونید Notch سازنده و سهامدار اکثریت Mojang است!اون می دونست که مسئولیت یک شرکت بزرگ و جهانی رو نمی خواد!(زمین کجه یحتمل).در طول چند سال گذشته اون تصمیم گرفته بود که روی پروژه های کوچیک کار کنه! اما فشار مسئولیت داشتن ماینکرافت برای اون بیشتر از حد توانش بود(اخیی نانا اوف می شده :|) تنها گزینه ای که داشته فروش ماینکرافت بوده!

امااون همچنان به انجام کارای باحال ادامه می ده.نگران نباشین.

تعداد انگشت شماری از خریداران هستن که منابع لازم رو دارن و سزاوار داشتن Minecraft هستن.ما از سال 2012  با مایکروسافت به طور نزدیکی کار کردیم و اونا مارو با فداکاریاشون در راه توسعه ماینکرافت تحت تاثیر قرار دادن.ما مطمئنیم که ماینکرافت در راه بی نظیری رشد می کنه!(خدا کنه).

ماینکرافت برای میلیون ها انسان در اقصی نقاط دنیا معانی متفاوتی میده و ما احساس کردیم که این بهترین راهه برای همه!

درمورد نسخه های دیگر ماینکرافت چه؟! توسعه ی اونا متوقف می شه؟!

ما بسیار افتخار می کنیم به تمام نسخه هامون و تمام چیز هایی که شما بدست اوردین هنگام با هم بازی کردن.(چه ربطی داشت به شقیقه؟! پیچوندی کلک ها)

ایا بازی تغییر خواهد کرد؟!ایا ما هنوز می تونیم با هم فیلم و مود و ساختمان های مشتی بسازیم(مشتی همون awesome اوناس)ومی تونیم تمام چیزای باحالی که تو این چند سال ساختیم رو داشته باشیم؟!

ماینکرافت هنوز به تکامل یافتن ادامه میده.دقیقا مثل زمانی که تازه اغاز توسعه اونه.ما هنوز نقشه های دقیقی برای اینده ماین نداریم(گفته نمی دونیم ولی معنی نمی داد) اما ما میدونیم که هرکی  یجورایی با ماین درارتباطه می خاد که جامعه ی ماینکرافتی رشد کنه و بی نظیر تر از چیزی که بوده بشه.متوقف شدن بازیکنان از ساخت چیزای مشتی چیزی نیست که کسیو به حال بیاره.(بد برداشت نشه البته)

برای کارکنان Mojang چه اتفاقی می افته؟!

هنوز خیلی زوده که اعلام کنیم کدوم از ماها با Minecraft ادامه می ده یا روی پروژه های دیگه کار می کنن.پیش بینی ما اینه که اکثریت قریب به اتفاق به همکاری با ما ادامه خواهند داد.بنیانگذاران: Notch Carl و Jakob خواهند رفت!نمی دونیم اونا چه نقشه هایی دارن!(با این همه پول نقشه سیری چنده)       هرچی باشه مربوط به ماینکرفت نخواهد بود اما احتمالا چیز باحالیه!(مگه باحال تر از ماینم هس؟! 🙁 )

چه بلایی سر پروژه های دیگه ماینکرافت میاد؟! مثل کتیبه ها(؟!!؟)؟!

هنوز چیزی نمی دونیم(چی می دونی داش بگو اونو بپرسیم :|)به محض عملی شدن اونو با شما هم در میون می زاریم.(لطف می کنی خسته نشی یهو)

هنوزم به توییت کردن در مورد اتفاقات اینده ماینکرافت ادامه میدین؟! همچون سال هاس گذشته؟!

بله این مورد تغییری نخواهد کرد.

شرکت با چه مبلغی فروش رفت؟!

ببین خیلی!ینی خیلیی.من یچی میگم یچی می شنوی1اینقدی فروختیم که یاهاش تو مزایده Jayz و Bionce رو بردیم! اره داداش اینجوریاس.

 

The End

ترجمه شده از اینجا توسط خودم(کم و کسریارو به بزرگی خودتون ببخشید)

 

راستی تا یادم نرفته طی همون تحقیقات میدانی پی بردم که ناچ خیلی ناراحت و افسردس.(خودت کردی که …)

از این مصاحبه یاد می گیریم که همه چی پول نیس D: حتی اگه 2.5 بیلیون دلار باشه 😮

Kabood : ناچ افسردس ؟ با اون خونه هیچکس نمیتونه افسرده باشه ! D:

بدرور و یا حق

98+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.