کامند enchant

به نام خدا

سلام 13579 هستم و می خوام درباره کامند انچنت توضیح بدم

این کامند یکم سادس ولی چون دیدم تو سایت دربارش چیزی ننوشتن گفتم دربارش توضیح بدم

شما باید ایتم مورد نظرتون رو انتخاب کنین و انچنت رو رو اعمال کنین (سرعت نت تو حلقم)

/enchant

اگه توی سایت بگردین معنی انچنت هارو پیدا میکنید(فک کنم به تلفظ امریکنش میشه انچنت)

مثلا من الان کمان رو انتخاب کردم و توی دستمه

ویه انچنت رو بهش میزنم

/enchant @p {نوع انچنت} {لول}

الان من انچنت پاور رو زدم که قدرت کمانمو زیاد میکنه

همین طور که توی عکس دیدین من لول انچنت رو 255 زدم ولی عمل نکرد حالا من یه راهیو میگم که انچنت لول 1000 رو هم بتونین اعمال کنین!!!

اول این ایدی هارو نگاه کنید

Enchantment Name ID
Protection protection 0
Fire Protection fire_protection 1
Feather Falling feather_falling 2
Blast Protection blast_protection 3
Projectile Protection projectile_protection 4
Respiration respiration 5
Aqua Affinity aqua_affinity 6
Thorns thorns 7
Depth Strider depth strider 8
Sharpness sharpness 16
Smite smite 17
Bane of Arthropods bane_of_arthropods 18
Knockback knockback 19
Fire Aspect fire_aspect 20
Looting looting 21
Efficiency efficiency 32
Silk Touch silk_touch 33
Unbreaking unbreaking 34
Fortune fortune 35
Power power 48
Punch punch 49
Flame flame 50
Infinity infinity 51
Luck of the Sea luck_of_the_sea 61
Lure lure 62

حالا انچنترو به این صورت میتونین اعمال کنین

اول بزنین /give @p command_block حالا توش اینو بنویسید(خود اینو ننویسینا)

/give @p minecraft:ITEM MORED NAZAR 1 0 {ench:[{id:AYDI ENCHANT,lvl:LEVEL}]}

اول نوع ایتم مثلا شمشیر ، ایدی انچنت ، لول انچنت

حالا یه دکمه بکوبین رو کامند بلاک و حالشو ببرین

من زدم لوتینگ لول 30 بعدش زدم لول 500 D:





کلی بهم گوشت داد

خب اینم از مطلب (الان ساعت دوازده شبه)

ای خوابم میاد

امیدوارم آقای مدیر هم تایید کنه

اون لایکم بزن بی زحمت

خداحافظ آل P;

تعداد واژه:278

تعداد عکس:8

114+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • Arash.g
  • avatar
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.