تبلیغاتروستایی های خشمگین!

سلام بر ماین کرفت بازان اصل?
این سومین مطلبیه که دارم می گزارم.
(توجه:اگه فکر می کنید با پیدا کردن یک روستا و صاحب شدن خونه ی یکی از ولیجر ها خیلی زرنگید کور خوانده اید)
خب باید بگم که یکم موندن توی روستا خطرناکه میگید نه؟ نگاه کنید??
روستا
اول این می ریم سر مطلب ولیجر ها:
ویلیجر ها چند تا اخلاق بد دارنکه الان براتون می گم!

خانه خواهی:
ویلیجر ها بر خلاف همه ی موب ها احتیاج به خانه دارند و شب ها یا در مواقع بارونی می رن توی خونشون !اونها اصلا براشون مهم نیست که توی خونه ی کی می رن برای همین اگه نصفه شب یکی تالاپی اومد توی خونتون شوکه نشید !تازه این که چیزی نیست اونها عصبانی هم می شن که شما توی خونتون هستید!پس یا باید کوله بارتون رو جمع کنید و برید یا اینکه هن؟ و هون کردن و بپر بپر بچه هاشون رو تاصبح روی تختتون تحمل کنید!? البته دو تا راه دیگه هم هست:برای خونتون در اتوماتیک بگزارید ، با رفتن توی خونه ی اونها و گذاشتن در اتوماتیک فکر نکنید که زرنگید!?

مظاهم بودن:
خب اگه خیلی اعصاب دارید برید توی روستا اگه می خوایید برید توی روستا زندگی کنید باید این ها رو تحمل کنید?
یکهو پیدا شدن، فرض کنید دارید راه می رید و می رسید به خونتون یکهو تا در رو باز می کنید یک ویلیجر مثل چی می پره جلوتون من نزدیک به ده بار توی این شرایط تا سکته هم پیش رفتم!?
تولید صدا،وارد روستا که می شید باید بشینید و همش به هن؟ و هون؟ کردن ویلیجر ها گوش کنید.?
مسخره بازی،فرض کنید دارید یک چیزی مثلا خونه می سازید زرتی همه ی ویلیجر ها می پرن اونجا و بپر بپر میکن و تاشب میشینن مثلا جشن میگیرن!?اصلا هم نمیگزارن به کارتون برسید!
بد اخلاقی، اونها خیلی از پلیر ها خوششون نمی و تا شما رو می بینن هن؟و هون؟ میکنن هی توی دست و پاتون می رن?

حالا می ریم سراغ بحث امنیت:
فرص کنید هوا تاریک شده و شما دارید می رید که روی تخت بخوابید هنوز رو تخت کلیک نکرداید که یکهو صدای خوووورررر خخییییی و… می یاد بعله ! یک گله زامبی گرسنه به روستا حمله کرده و اگه فردا صبح که از خونه بیاید بیرون کلی ولیجر زامبی و خونه های خرابه میبینید تمام!

راه حل:همه جا مشعل بگزارید در صورت امکان دورتا دور روستا بلوک های نور بگزارید اینجوری احتمال حمله کمتر میشه!

حالا می ریم سراغ آخرین بحث ،روستایی های دیوانه!
خب اگه شما چند وقت تو روستا بمونید بلکه ولیجر ها به شما عادت نمی کنند عصبانی تر هم می شوند کم کم اونها روستا رو ترک می کنند و روستا میشه یک شهر متروکه? اونهایی هم که میمونن دیگه تولید مثل نمی کنند و رفتارشون برعکس میشه یعنی وقتی بارون می آد نمیرن توی خونه ، بلکه می رن زیر بارون و هی بپر بپر می کنن! دیگه به محصولات کشاورزی نمی رسن شب ها هم توی خونشون نمیرن از صبح تا شب توی آب شنا می کنن و بیرون نمی آن و حتی به طرز مشکوکی گولم هایی که ساختید و یا اونها ساختن غیب می شه!??

پیشگیری:
زیاد توی روستا نمونید اگه دلتون برای اونجا تنگ میشه در نزدیکی اونجا جایی که از روستا معلوم نباشه خونه بسازید و صبح ها به روستا سر بزنید و شب ها برگردید.
تغییری توی روستا ایجاد نکنید ولی اگر می خواهید اونجا بمونید حتما مشعل های زیاد مخصوصا توی زمین های کشاورزی بگزارید.
هرگز هرگز هرگز روستایی ها رو نکشی هرگز!چون یکهو همشون از روستا می رن بیرون اگه هم با تخم دوباره ویلیجر بیارید اونها هم فرار می کنن!
هرگز با تخم ویلیجر نیارید !اونها غریبه ها رو دوست ندارن و اگه جمعیتشون خیلی زیاد بشه فرار می کنن!
اونها رو نزنید!
اونها رو زندانی نکنید!
کاری به رفت و آمد و کار ها شون نداشته باشید حتی اگه به ضرر کسی باشه!

راه حل: این مشکل راه حلی نداره حتی اگه دوباره ویلیجر بیارید اون ویلیجر های فراری بهشون می گن فرار کنن و اونها هم فرار می کنن و حتی اگه تمام فراری ها رو هم بکشید بعد از چند وقت دوباره فرار می کنن!??

نتیجه:برید برای خودتون یک شهر بسازید!??????????????????
پ.ن:اینها تجربیات سه سال روستا نشینی منه☺ چون طولانی شد در ادامه چند تا مطلب مهم برای کسایی که می خوان با همه ی این شرایط توی روستا زندگی کنن گزاشتم که می تونید با سرچ جمله ی همه چیز درباره ی روستاها در مد کرافت بخونیدش به امید دیدار.???

1276+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.