تبلیغاتEnderDragon(اژدهای فرجام)

اژدهای فرجام

با سلام تو این پست میخوام درباره EnderDragon بنویسم .

بوجود آمدن طبیعی:

این موب در جهنم و دنیای عادی پیدانمیشه و برای پیدا کردنش باید از طریق پورتالش به TheEnd بروید برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره TheEndبهاین لینکمراجعه کنید.

آیتم های بست آمده ازEnderDragon:

لحظه مرگ اندردراگون

با کشتن اندردراگون پورتال بازگشت به دنیا() که در راس آن تخم EnderDragon() قرار دارد که نمیتوان آن را به روش عادی برداشت بنابراین باید یک پیستون و کلید برق (همون که با یک چوب درست میشه) همراهتان باشد وحدود ۱۲۰۰۰ امتیازXP (حدود ۷۸ لول) باعث شده که کشتنش بیارزد.

ویژگی ها:

این موب حدودجان ۱۰۰ داشته و قدرت ضربش به شرح زیرمیباشد:

صلح آمیز:۰

آسان:۳

متوسط:۵

سخت:۷/۵

و همون طور که بیشترتون میدونید EnderDragon مهاجمه و اگه شما رو از فاصله نه چندان دوری ببینه بهتون حمله ور میشه اژدهای فرجام یا Enderdragon اصلی ترین باس بازی است و کشتنش بسیار سخت. این موجود در آخرت اسپاون میشود و میتونه هر بلوک بجزobsidianend,end stone و bedrock را بخورد . این موجود توسط بلاکی به نام ender crystal تقویت میشود  و قبل از کشتن اژدها اول باید این بلاک ها را که در بالای برج هایی ساخته شده از ابسیدین وجود دارد منهدم کرد . این کار باید به وسیله تیروکمان انجام شود وگرنه با منفجر شدن endercrystal شما به پایین پرت میشوید و آسیب میبینید اگه پورتال بازگشت به دنیا رو وقتی اون زنده هست بسازید اون خرابش میکنه.

نقاط قوت وضعف:

نقاط ضعف: هنگامی که آسیب ببیند برمیگردد و حمله نمی کند(یکم ترسو هستش). جثه بزرگ آن باعث میشود به راحتی هدف تیر و کمان قرار بگیرد. بدون endercrystal کشتنش راحت میشود. با تخم مرغ و برف آسیب میبیند.

نقاط قوت: قدرت حمله ی زیاد . هنگام حمله پلیر را به عقب پرت می کند و در بعضی مواقع پلیر را از دنیا بیرون می اندازد. قدرت پروازهم دارد.

نحوه کشتن EnderDragon:

اول باید در حالی که رو سرتون کدو تنبل گزاشتید تمام اندر کریستال ها رو با تیر بزنید و سپس مرکزTheEnd رو پیدا کنید و یه برجک به ارتفاع ۳ بلوک بسازید(برای در امان ماندن از اندرمن ها) و به جای کدوتنبل کلاه خود رو بزارید و با تیر اندر دراگون رو بزنید.

کد اسپاون:

summon Enderdragon/

اولین حضور:

ماینکرافت ۱.۰.۰

دستاورد ها:

اتمام دستاورد ?TheEnd وپایان بخش داستانی بازی هنگام ورود به پورتال بازگشت:

اینم یه فیلم از اندردراگون:

از اینجا

در آینده …

شاید بعضیا بخوان ماینکرافت ۲.۰ رو که به عنوان شوخی اومد رو داشته باشن واسه همین من لینک دانلودشو تو مطلب بعدیم همراه توضیحاتش خواهم نوشت…

البته شاید در مورد پلنگ بنویسم… ولی احتمال اولی بیشتره

144+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.