تبلیغاتMinecraft:StoryMod

به نام خدا
سلام و درود بر دوستان عزیز. امروز میخوام داستان Minecraft:StoryMode رو تعریف کنم. حتما خوشتان میاد.

معرفی
در این حال که Mojang دنیایی بدون محدودیت برای Minecraft ساخته است به کمک Telltale games یک بازی جدید که تنها عنوان آن تغییر کرده خلق می کند اما این بار دنیای بازی محدود است و شما ماجراجویی می کنید. در جشنواره Minecon توضیحات کوچکی درباره Minecraft:StoryMode داده شد و ترلیر بازی را هم نشان دادند.(شایعاتی مبنی بر انتشار این بازی در 27 ماه اکتبر 2015 مطرح است.) اما تا اواخر سال جاری 2015 یا همان قبل از کریس مس منتشر می شود. البته بازی از چند قسمت تشکیل شده و قسمت های بعدی این بازی چند ماه پس از انتشار بازی دوباره عرضه خواهد شد. نسخه های بازی از موارد زیر می باشد.


Android, iOS, Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Wii U, Xbox 360, and Xbox One


داستان
داستان درباره شخصیت اصلی بازی “جسی” است که میخواهد با همراهانش Olivia, Axel, Lucas و یک خوک دنیای Minecraft رو نجات دهد.(خوک از همراهانشه نقشی تو نجات دنیا نداره ها!) او در سفری پر از هیجان برای پیدا نمودن گروهی به نام “The Order Of The Stone” هستش. همچنین بازی کن میتواند Minecraft Avatar خود را شخصی سازی کند و جنسیت آن را انتخاب نماید که در حالی که قهرمان بازی همان “جسی” است. صدا پیشگی Avatar مذکر بر عهده Oswalt و مونث آن Taber می باشد. همانطور که “جسی” قهرمان بازی است اما در ساخت اشیا و صنایع دستی تازه وارد است. میدونم که خیلی ها با شنیدن این خبر دوست دارید هر چه سریع تر این بازی منتشر شود. امیدوار باشید.

ساخت بازی
ایده ی بازی در اواخر سال 2012 داده شد. خوب وقتی توسط Microsoft خریده شد کار رو ادامه دادند. در دسامبر 2014 به طور رسمی Mojang که مال Microsoft بود با Telltale games همکاری خودش رو شروع کرد و در ادامه کار یک همکار داشت. ساخت بازی حدودا دو سال طول می کشد که هنوز هم به اتمام نرسیده.

Trailer
این هم یه تریلر از بازی که حال کنید.
Minecraft:StoryMode
این هم یک عکس ها.عکس جشنواره Minecon در حال پخش تریلر بازی.

شما رو به خدای بزرگ می سپارم خداحافظ تا مطلب بعدی و تشکر.

19+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.