تبلیغاتانواع زیستگاه در ماین کرفت

ززیستگاه توی ماین کرفت ممکنه کلا توی 18 نوع زیستگاه اسپاون بشین که بعضیاشون خیلی کمیابن و امکان اسپاون شدن توی اونها خیلی کمه.

1.cold taiga(جنگل برفی)

این دنیا همونطور که از اسمش مشخصه با برف پوشیده شده.اکثر دریاچه های این دنیا هم کاملا یخ زده هستن.بلوکای این دنیا هم چوب،برگ ،برف،یخ و حیواناتش معمولا گرگ هستن.

2.ice plains(دشت برفی)

این دشت ها نوع یخ زده و سرد دشت های عادی هستن.تپه های کوتاه و دریاچه های یخ زده داره.بلوک هاش برف و یخ هستن و معمولا هیچ حیوانی توش نیست.

3.extreme hills(تپه های بسیار بلند)

این مکان ها معمولا متشکل از کوه های بسیار بلند و عظیم هستن که بعضی وقت ها به بالاترین حد آسمان هم میرسن و ممکنه گاهی برفی باشن.قله ها ،دره ها،آبشار ها و جزایر معلق در هوای زیادی در این مناطق هستن.البته گاهی ارتفاع زیادشون میتونه خطرناک باشه چون همونطور که میدونین افتادن از ارتفاع مساویه با کتلت شدن :/ سنگای زمرد(emerald ore) و تخم های هیولا معمولا توی این مناطق خیلی زیادن…

بلوک های این منطقه سنگ،بلوک های چمن و سنگ زمرد هستن.

4.taiga

اگه بخوایم دقیق تر بگیم تایگا ها یه سری زیستگاه نسبتا صاف و مسطح هستن که با درختای کاج پر شدن(spruce).در ضمن یکی از معدود زیستگاه هایی هستن که گرگ  ها توشون اسپاون میشن.بلوک هاش معمولا بلوک چمن،چوب،برگ های کاج و نهال کاج و حیواناتش معمولا گرگ ها هستن.

5.mega taiga

نوعی از تایگا هستن با درختای فوق العاده بلند و خیلی نازک کاج.جنس زمین عموما خاک سفید(podzol) و خاک درشت(coarse dirt) و سنگای خزه ای (moss stone)هستش که این سنگ های خزه ای معمولا به صورت یه تپه ی کوچیک هستن.

بلوک هاشpodzol و چوب تنه ی درخت ،برگ کاج،نهال کاج،سنگ خزه بسته هستن و گرگ ها در این مکان هم اسپاون میشن.

6.ocean(اقیانوس)

همونطور که مشخصه زیستگاه های عمیق و بزرگی پر از آب هستن که بعضی وقتا میتونین جزیره های کوچیکی هم میانشون پیدا کنین که معمولا زیر آب با ریگ(gravel)تپه ها و برآمدگی هایی هم هست.کل بلوک های این منطقه ریگ(gravel) و آب (: و حیواناتش هشت پاها هستن.

7.river(رودخانه)

زیستگا های طولانی و باریکی پر از آب هستن که معمولا از یک اقیانوس یا دریا به یک اقیانوس یا دریای دیگه میرن.رودها توی راهشون یا از بین زیستگاه های دیگه میگذرن و به عبارتی اون زیستگاه رو به دو قسمت تقسیم میکنن یا خودشون چند قسمت میشن و از هم جدا میشن.

بلوک های این زیستگاه ماسه(sand)و خاک رس(clay) و آب هستن.

8.birch forest(جنگل غان)

جنگل های غان یکی از انواع جنگل هستن که خب مشخصه با درختای غان پر شدن.

بلوک های این جنگل بلوک چمن،چوب غان(birch wood) و برگ غان (birch leaves) هستن.

9.forest(جنگل)

تقریبا همه ی انواع درخت توی این جنگل هست.بلوک هاشم شامل همه ی بلوک های درخت ها،انواع خاک و برگ میشه.البته این منطقه معمولا تپه ای هستش و امکان وجود گرگ هم با اینکه خیلی کمه امل وجود داره.

10.roofed forest(جنگل انبوه)

نوعی از جنگل هستن که درختای بلوط سیاه(dark oak)کاملا اونا رو پوشش دادن و حالت سقف مانند ایجاد کردن.این جنگلا فوق العاده خطرناکن چون به خاطر سایه ای که درختان ایجاد کردن فضای خیلی خوبی برای زامبیا و اسکلتا هستن.حتی در طول روز توی این مناطق پر از موبه.تنها منطقه ای که توش قارچای قرمز و قهوه ای رشد میکنن همین منطقست.

بلوکای این منطقه بلوک چمن،هاگ قارچ قهوه ای،هاگ قارچ قرمز ،برگ بلوط و چوب بلوط هستن.

11.beach(ساحل)

سواحل یکی از زیستگاه های خیلی کوچیک هستن که کنار دریا قرار دارن و کاملا از ماسه(sand)ساخته شده.تنها بلوکش همون ماسه ست.

12.plains(دشت ها)

دشت ها صاف و مسطح،با درختای پراکنده و کم هستن .در ضمن یکی از سه زیستگاهی هستن که توش اسب ها اسپاون میشن.

بلوک های این منطقه بلوک چمن،خود چمن(grass)  و حیووناش اسب ها هستن.

13.swamp(مرداب)

مرداب ها زیست گاه هایی مسطح با آبگیر های کم عمق هستن که روی تموم آب هارو نیلوفر آبی(lily pad)پوشونده.اکثر درخت ها توی این مناطق با خزه پوشیده شده.درخت ها اکثرا توی آب رشد کردن و فقط بعضی وقت ها میتونین درختی بیرون از آب پیدا کنین.کلبه ی جادوگر(witch hut)هم فقط توی مرداب ها پیدا میشه.

بلوک های این منطقه بلوک چمن،آب،چوب درخت بلوط،برگ بلوط،رس(clay)،خزه(vine)،نیلوفر آبی(lily pad) و موب هاش جادوگر(witch) و اسلایم(slime)هستن.

14.mushroom island(سرزمین قارچ!)

باحال ترین و جالب ترین زیستگاه ماین کرفت که فوق العاده هم کمیابه سرزمین قارچه.فوق العاده سرزمین جالبیه و اگه یه وقت توی این سرزمین اسپاون شدین بدونین فوق العاده خوش شانسین چون واقعا باحاله.فقط کنار دریا یا وسطش میتونین این سرزمین رو پیدا کنین.زمین اینجا از جنس میسیلیومه(رشته به هم بافته ی قارچ)و هر سه نوع قارچ رو میتونین اینجا پیدا کنین.گاو های قارچی(mushrooms)فقط و فقط اینجا اسپاون میشن که چیزهای زیادی میتونین ازشون بگیرین.هیچ موبی هم تو این سرزمین وجود نداره.

بلوک هاش قارچ قهوه ای،قارچ قرمز،قارچای بزرگ قرمز یا قهوه ای و میسیلیومه.تنها حیوونش هم گاوهای قارچین.

15.jungle

این جنگل ها با forest فرق دارن.متراکم تر و بزرگ تر هستن و خیلی از بلوک های اساسی توی این جنگل ها هستن.درخت های خیلی بلند و بزرگ دارن و درختاشون معمولا با خزه پوشونده شدن.فقط اینجا میتونین دونه های کاکائو پیدا کنین.ضمنا پلنگ هم فقط اینجا پیدا میشه.معبدای جنگلی هم که خیلی کمیابن فقط اینجا وجود دارن.

بلوک های اصلی اینجا بلوک چمن،بلوک چوب،برگ ،هندونه،خزه،دونه ی کاکائو و حیوانات اصلیش چیتا هستن.

16.mesa

این زیستگاه تماما شامل تپه هاییه که از خاک رس قرمز،قهوه ای،نارنجی و…. ساخته شده.

بلوک هاش ماسه ی سرخ،بوته ی خشکیده،کاکتوس و انواع رس هستن.

17.savanna

این زیستگاه ها دشت های هموار و بی درخت هستن.کاملا مسطح و خشک.با درخت های اقاقیا و بوته های فراوان.یکی از سه زیستگاهیه که توش اسب ها اسپاون میشن.در این منطقه هیچوقت بارون نمیاد.

بلوک های این منطقه بلوک چمن،چمن،برگ اقاقیا،چوب اقاقیا و تنها حیواناتش اسب ها هستن.

18.desert(بیابان)

بیابان ها تماما از ماسه ساخته شدن.هیچوقت در این منطقه بارون نمیاد.تنها گیاه این منطقه کاکتوسه.بعضی وقتا میتونین چاه های بیابانی،دهکده های بیابانی و معابد بیابانی توی این زیستگاه ها پیدا کنین.

بلوک های این منطقه انواع ماسه،بوته ی خشکیده و کاکتوس هستن.

 

 

 

41+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.