تبلیغاتهیومن

انسان
بهداشت امتیازات 20HP (تا 10x قلب )
قدرت حمله آسان: 1HP (.5x قلب )
عادی: 2HP (1X قلب )
سخت: 3HP (1.5X قلب )

Mob1.png

نسان شخصیت های غیر قابل بازی (NPC ها) در نظر گرفتن فرم از کلون بودند بازیکن (پوست به طور پیش فرض). آنها باعث هنگامی که ‘G’ فشرده شده است، در حالی که بازی در کلاسیک حالت، اما این تابع بعد از آن در حذف شد آزمون بقا. اگر بازیکن یک پوسته سفارشی، هر انسان ایجاد هنوز هم پوست به طور پیش فرض استفاده خواهد شد و نگاه از پخش نمی پذیرد. انسان نمی تواند ایجاد و نه شکستن بلوک، و تنها در اطراف نقشه حرکت بی هدف، راه رفتن در محافل کمی ناقص و پریدن گهگاه. انسان تنها با بلوک های جامد تحت تاثیر قرار گرفتند، اما عجیب نیست مایعات، با قدم زدن آنها را به عنوان اگر آنها هوا است.

انسان استفاده می شود تا با استفاده از یک ویرایشگر نقشه و یا وزارت دفاع باعث شود. هنگامی که باعث، با این حال، آنها تعقیب و حمله به بازیکن. عجیب، آنها دنباله انیمیشن مشت زدن که یک بازیکن معمولی از استفاده، و تنها اجرا را به بازیکن بسیار شبیه به یک استفاده نمی زامبی خواهد بود. از آنجا که 1.8 بتا، انسان دیگر نمی تواند در بازی حتی با یک ویرایشگر نقشه و یا spawner اراذل و اوباش باعث می شود، spawner اراذل و اوباش خالی ظاهر خواهد شد، هیچ مدل در داخل خواهد بود، و هیچ اراذل و اوباش به نظر می رسد. انسان تنها می تواند در نسخه های قدیمی تر از این بازی تولید شود.

فهرست [نمایش]
شکل ظاهری
انسان موهای قهوه ای و چشمان بنفش و نه عجیب بود. آنها دقیقا همان لباس حال پخش و زامبی.

تاریخ
شکاف در اصل مدل انسان برای استفاده در یک بازی از بالا به پایین به نام “ساخته شده زامبی شهر”. [1]
قبل از کلاسیک 0.30، چهره پوست انسان ریش بزی بود.
در 1.6.6 بتا، تغییرات که حاوی پیام “HEROBRINE حذف”. این شکاف شوخی هنگام از بین بردن قسمت های برنامه نویسی برای اوباش بشر. این و پس از سه “HEROBRINE حذف” اشاره می کند که در 1.7، 1.8.1 و 1.7_01 حذف فایل های کلاس های فردی برای بشر ظاهر شد، صرفا آن را ساخت تا حدودی از اراذل و اوباش به طور پیش فرض. آن را هنوز هم می تواند باعث شود، اما دارای سلامت به طور پیش فرض (10 قلب)، شرایط به طور پیش فرض تخم ریزی (سطح نور 7)، یک حمله غوغا به طور پیش فرض، فاصله نمای پیش فرض، و پارامترهای مختلف دیگر همه اوباش مهاجم دیگر در آن زمان به اشتراک گذاشته . اراذل و اوباش در این زمان در حال حاضر “هیولا” به جای “بشر” نامیده می شد. پیام “حذف HEROBRINE” زمان نهایی در 1.8 تغییرات، که در آن تمام کد برای اوباش انسان معلول شده اند، / حذف، و توانایی برای هک کردن اراذل و اوباش به بازی با دستورات تخم ریزی و یا مولدین حذف شد اشاره شده است. با این حال، در شکاف 1.0 به روز رسانی نوشت: “HEROBRINE حذف” دوباره، اما به عنوان یک شوخی است.

چیزهای بی اهمیت
انسان با استفاده از پرونده پوست به نام char.png در فایل minecraft.jar.
انسان، باعث، ممکن است به سمت چپ برای نیم ثانیه سر، قبل از تبدیل به اطراف برای حمله به بازیکن.
همانطور که از 1.8 بتا، انسان به عنوان “حذف” طبقه بندی شده، به عنوان مخالف به “استفاده نشده” مانند در به روز رسانی های قبلی است.
اگر یک spawner انسان قبل از 1.8 قرار داده شد، spawner خالی خواهد بود.
در 1.6.6 بتا انسان به طور طبیعی در farlands باعث زیرا farlands است بیوم خاص نیست

18+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.