تبلیغاتالیترا (elytra)

الیترا،وسیله ای است که در آپدیت 1.9 ماین کرفت pc اضافه شده و برای پرواز کردن به کار میرود. البته نه پرواز این وسیله چیزی شبیه به پاراگلایدر است و و مانند آن پس از چند ثانیه یا چند دقیقه فرود می آید. در انگلیسی به این کار گلایدینگ(gliding) میگویند.رنگ الیترا خاکستری است. الیترا به صورت یک شنل طراحی شده است.الیترا در شهر های اِند(end cities) یافت مشود.

الیترا در آپدیت 1.9

در پرواز با الیترا بازیکن باید از جایی بلند (مانند لبه ی کوه یا در) بپرد. سپس space را فشار می دهد و نگه میدارد.در انجا با نگاه کردن به چپ و راست جهت پرواز را تغییر میدهد و با نگاه کردن به بالا و پایین سرعت و مدت پرواز.

در هر ثانیه از پرواز با الیترا یک درجه از دوامش کم میشود.الیترا 431 درجه دوام دارد که میتوان 7 و 11 ثانیه پرواز کرد که با جادوی آنبریکینگ (unbreaking)این ممکن میشود با استفاده از انویل و کتاب جادویی (enchantment book).هر کدام از جادو ها در الیترا یک نوع اثر دارند،هر ارتقا در الیترا زمان پرواز را 10 ثانیه افزایش میدهد.الیترا (elytra)

وقتی دوام الیترا به یک درجه میرسد،دیگر کار نمیکند ولی آن یک درجه دوامش را از دست نمیدهد.این الیتراهای شکسته شکلی متفاوت دارند ولی بر روی تن بازیکن به شکل یک الیترای سالم هستند.این الیترا ها تعمیر می شوند اگر دنایشان با هم پیدا و ترکیب شوند و یک راه اسان تر برای تعمیر کردنش این است که در یک انویل با استفاده از چرم ان را تعمیر کرد.هر قطعه از چرم دوام الیترا را 108 درجه افزایش میدهد.4 قطعه چرم ان را بطور کامل تعمیر میکند.

جادو های زیر بر روی الیترا در سورویال عمل میکنند ولی به وسیله ی انویل:

فنا ناپذیری (unbreaking)

بهبود یافتن (mending)

الیترا در لغت به معنی بالپوش است و در انگلیسی به نام بال حشرات میگویند elytra یا elytron.

امیدوارم مفید و مورد پسندتون بوده باشه.

منبع:

minecraft.gamepedia.com

ترجمه و ویرایش توسط:

mohsen gold

 

 

 

34+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.