تبلیغاتکاکائو (کامل)

http://img05.deviantart.net/938b/i/2013/188/1/3/minecraft__chez_minecraftia__the_old_cocoa_tree__by_susenm74-d6cdncf.png

مقمه:از اونجایی که کاکائو نیاز به مراقبت زیادی نداره آب لازم نداره و کنده هم نمیشه (و البته از یاد نره که روی زمین هم کاشته نمیشه) خیلی ها به کشت کاکائو رو میارند.حالا من می خوام جیک و بک این دونه به درد بخور رو به شما بگم.

محل رشد طبیعی:

این دونه بر روی آخرین قسمت تنه درخت های جنگلی یا همون  jungle woodhttp://hydra-media.cursecdn.com/minecraft.gamepedia.com/5/56/Jungle_Wood.png?version=d7cc87bfa1b102620e8a556ea75f07fd رشد میکنه.این نوع درخت نثبت به درخت های دیگه بسیار بلند هستند و جنگل هایی که از این نوع درخت تشکیل شدن بسیار تو در تو هستند به همین دلیل به دست آوردن دونه اولیه برای کاشتن کاکائو کمی سخت است ولی غیرممکن نیست.

http://www.munio-minecraft.cz/wp-content/uploads/2012/05/cocoa-bean-minecraft-1.jpg

رشد:

این گیاه سه مرحله رشد داره که در هر مرحله رنگ اندازه و مقدار کاکائویی که به ما میده فرق میکنه.در مرحله اول گیاه کوچیک و سبزه و در صورت برداشت اون یک سری دانه کاکائوhttp://hydra-media.cursecdn.com/minecraft.gamepedia.com/4/42/Cocoa_Beans.png?version=71f3d35d5c82548f17a508a5f2af05c3 به ما میرسه.در مرحله دوم اندازه گیاه متوسط و رنگ اون زرد کم رنگ است و در صورت برداشت اون دو سری دانه کاکائو به ما میرسه.در مرحله آخر گیاه بزرگ و به رنگ نارنجی در میاد و در صورت برداشت اون سه سری دانه کاکائو به ما میرسه.
سه مرحله رشد

زمان رشد:

عمل تبدیل شدن مرحله اول به مرحله دوم به طور معمول حدود 38 ثانیه و در زمان تبدیل شدن مرحله دوم به مرحله سوم حدود 1 دقیقه و 14 ثانیه طول میکشه.البته این زمان تغییر میکنه و همیشه یک عدد ثابت نیست.

چیز هایی که می شود با کاکائو ساخت یا یکی از وسایل لازم آن کاکائو است:

کلوچه یا cookiehttp://www.minecraftopia.com/images/blocks/cookie.png

brown wool

brown stained clay

نکته:این چیز هایی که من گفتم میشه با کاکائو ساخت برای ماینکرافت pe است و در ماینکرافت pc این موارد خیلی بیشتره

نکته 2:عکس هایی که در این مطلب دیدید از اینترنت و وبسایت های رسمی ماینکرافت جمع آوری شدند و همین دلیل لوگوی مدکرافت رو روش نزاشتم

خدانگهدارتون

 

24+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.