بالابر ایتم (Item Elevator)

به نام خدا
سلام و درود خدمت دوستان ارجمند. آموزش در رابطه با یک ترفند در بازی است که بسیار خارق العاده و جالب می باشد. این دستگاه می تواند ایتم ها را از تعداد نا محدودی بلوک به سمت بالا هدایت کند. اما جالب اینجاست که طریقه ساخت آن بسیار ساده و راحت می باشد و دوستانی که در حالت ماجراجویی بازی می کنند قادر به ساخت آن هستند. خیلی ها از ترس مردن در معدن ها به خانه اشان بر می گردند و دوباره این مسافت طولانی را به عمق زمین می روند، اما این دستگاه کار شما را آسان می سازد. حال به آموزش زیر توجه کنید و دقیقا مانند تصاویر و گفته ها عمل کنید:

1. ابتدا 6 بلوک از سطح زمین را کنده و کف چاله از بلوک (Packed Ice) یا (Ice) استفاده کنید (این کار سرعت حرکت ایتم رو در آب زیاد میکنه!). سپس در قسمت مشخص شده ی قرمز رنگ در بلوک شماره 1 آب بریزید. توجه داشته باشید چاله هم شکل زیر باشد و نشانه سبز در تصویر بعدی توضیح داده شده.

2. نشانه سبز که بلوک 6 می باشد، 3 بلوک اطراف آن را بکنید تا شبیه ثلیب بشود.

3. روی بلوک ششم (Fence) بگزارید و دو طرف آن را با بلوک شیشه پر کنید (حتما باید از جنس شیشه باشد). سپس در بلوک جلویی هم حصار بزنید.

4. در بالای حصاری که روی بلوک ششم هست یک شیشه بزنید. در طرفین بلوک شماره 5 (بلوک 5 حتما باید از جنس شیشه باشد)، بلوک های 2 و 3 و 4 را قرار دهید.

5. این قاعده را تا ارتفاع لازم و دلخواهتان ادامه دهید.

6. حالا شیشه های سبز رنگ رو قرار بدید مثل شکل زیر (حتما نباید شیشه باشه. لازم هم نیست سبز باشه) و اون (Sign) رو هم اونجایی که میبینید بزنید. جای ستاره نیز آب بریزید.

7. بعد زیر اون تابلویی که زدید یا همون ساین یک (Hopper) و زیر هوپر یک صندوق بگزارید. فلش قرمز نشان گر جهت پایه ی هوپر است. برای اینکه صندوق با کلیک کردن باز می شود، ابتدا L Shift را نگه دارید و هنگامی که هوپر را به سمت صندوق گرفته اید، کلیک کنید و هوپر بالای صندوق قرار میگیرد.

دستگاه شما آماده است!

نکته:
1. به یاد داشته باشید حتما ایتم قبل از پیچ داخل چاله ای که ساخته اید بیفتد. (توضیح دلیلش سخته)
2. اگر دوست داشتین بالای آب هایی که به هوپر میرسه را ببندید.
3. چهار دیواری که از وسطشان ایتم میگزرد لازم نیست از شیشه باشند.

امید وارم متوجه شده باشید. از اینکه این مطلب را خواندید بسیار سپاس گزارم و خواهان آرزوی موفقیت برای شما هستم. خدانگهدار.

 

 

 

42+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید
برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.