تبلیغاتسندان‌ها و تعمیرات

توجه کنید که، لینک تصاویر را در هنگام انتشار مطلب، مستقیم کرده و این خط حشو را حذف کنید. و برای تصویر شاخص هم از این تصویر استفاده کنید.

به طورکلی در دنیای ماین‌کرفت دو راه برای انجام تعمیرات آیتم‌ها وجود دارد، راه اول با استفاده از سندان و راه دوم نیز بدون استفاده از آن می‌باشد.

آسان‌ترین راه تعمیرات

آیتم‌هایی همانند اسلحه‌ها، زره‌ها و دیگر ابزارها را می‌توان با قراردادن آنها در جعبه ساخت‌ و‌ ساز تعمیر کرد، به این منظور مانند تصویر زیر عمل کنید.

دو ابزار آسیب دیده را همانند شکل بالا طوری در کنار یکدیگر قرار دهید که همان ابزار را بهبودیافته به شما تحویل دهد. در این روش تعمیرات بهترین عمل‌کرد زمانی است که هر دو آیتم کمتر از 45% آسیب ندیده باشند، هر چند که این روش معایبی هم دارد، به طور مثال اگر شما بر روی ابزار خود طلسم یا جادویی اعمال کرده باشید بعد از تعمیرات، آن جادو ازبین خواهد رفت.

سندان‌ها (Anvils)

سندان‌ها به شما اجازه تغییر نام آیتم‌ها، تعمیرات آیتم‌های افسون‌شده و حتی اعمال جادو بر روی آیتم‌ها را می‌دهد. برای ساختن سندان می‌توانید مانند تصویر زیر عمل کنید:

تغییر نام آیتم‌ها: حال با این ابزار، شما می‌توانید نام آیتم‌ها را تغییر دهید، به عنوان مثال اگر شما یک شمشیر افسون‌شده داشته باشید، می‌توانید نام آن را به اكسكاليبور (نام شمشير آرتورشاه) یا هر اسم دیگری تغییر دهید.

آیتم خود را د سمت چپ قرارداده (مانند تصویر بالا) و نام جدید را در باکس بالا تایپ کنید، حال قیمت انجام این کار نمایش داده می‌شود. بهای انجام این کار کم‌شدن لِول (سطح تجربه) شما است.

تعمیرات آیتم‌ها: آیتم‌های افسون‌شده را نیز می‌توان با قرار دادن در سمت چپ و قرار دادن ماده دوم (ماده‌ی دومی که در ساخت آیتم استفاده شده) در سمت راست، تعمییر کرد.

استفاده از کتاب‌های افسون شده: از سندان‌ها همچنین برای اتقال جادو از یک کتاب به آیتم نیز استفاده می‌شود. به تصویر زیر توجه کنید:

همچنین دو کتاب افسون‌شده را نیز می‌توان با یکدیگر ترکیب کرد و یک کتاب که دارای هردو افسون باشد را ساخت.

محدودیت‌ها: انجام دادن ترکیب‌هایی که هزینه آن بیش از 40 لوِل می‌شود، ممکن نیست. به طور مثال دو شمشیر که هردو افسون‌شده و قوی باشند را نمی‌توان ترکیب کرد.

39+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.