تبلیغات10 قدم برای یافتن الماس (مخصوص نوب ها)

 

آیا میخواهید الماس پیدا کنید اما نمیدانید کجا را بگردید؟ شاید شما به یک کلنگ الماسی برای کندن ابسایدن نیاز دارید تا به شما کمک کند به nether بروید یا اینکه میخواهید یک میز انچانت بسازید.ما به شما کمک میکنیم.

الماس ها بسیار گرانبها و کمیاب هستند؛بنابراین کار شما مشکل خواهد شد اما قطعا غیرممکن نیست.نکته های ذکر شده در متن و مقداری شانس به شما کمک خواهد کرد تا شانس خود را برای پیدا کردن سریع دایموند و استخراج آن به حداکثر برسانید.

1)ساختن یک کلنگ آهنی یا الماسی

برای استخراج الماس شما به یک کلنگ آهنی یا الماسی نیاز دارید،این بدین معناست که شما نمی توانید با ابزار های دیگر الماس استخراج کنید.

2)پیدا کردن الماس روی زمین

قبل از شروع بدانید که الماس گاهی اوقات روی زمین و در چست هایی که به صورت طبیعی ساخته میشوند نیز یافت میشود.این چست ها ممکن است در روستا ها یا معدن های رها شده پیدا شوند.اگرچه پیدا کردن الماس بدون کندن معدن ممکن است اما به طور کلی این کار موفقیت آمیز نیست.اگر میخواهید الماس های بیشتری را در مدت زمان کمتر به دست آورید توصیه میشود تا آن ها را در معدن استخراج کنید.

3)تهیه لوازم مورد نیاز برای کندن معدن

قبل از رفتن برای استخراج الماس مطمئن شوید که موجودی مورد نیاز را دارید:

ماموریت شما این است که الماس به دست بیاورید.برای انجام این ماموریت شما به مقداری لوازم احتیاج دارید.وسایل زیر را هنگامی که برای کندن معدن آماده میشود به همراه داشته باشید:

  •  تعداد زیادی مشعل (بیشتر از 100 تا)
  • یک گلنگ آهنی یا الماسی
  • سلاح و زره (زیرا ممکن است موب ها درون غار یا معدن شما اسپاون شوند)

4)کندن معدن

این را بدانید که الماس ها میتوانند در لایه های 1 تا 16 پیدا شوند:

از نظر بیشتر ماینکرفت بازها الماس ها در لایه های 8 تا 13 بیشتر هستند.و همچنین لایه 12 بیشترین شانس را دارد که حاوی سنگ الماس باشد.بلاک های سنگ الماس در دسته های کوچک 1 تا 10 تایی پیدا میشوند ولی اگر شانس با شما یار باشد این احتمال وجود دارد که بتوانید دسته ای را که بیشتر از 10 بلاک سنگ الماس دارد نیز پیدا کنید.

5)حفاری تا لایه0

یک پلکان بسازید که رو به پایین میرود:

این کار را آنقدر تکرار کنید تا به bedrock برسید.

 

6)پیدا کردن لایه 0

هنگامی که به bedrock رسیدید اطراف را بکنید تا پایین ترین لایه ممکن را پیدا کنید:

این لایه 0 است.

7)رفتن به لایه 12 و ساخت پناهگاه

از پایین ترین لایه ، 12 بلاک بالاتر بروید(هر بلاک یک لایه).اینجا لایه 12 است.یک اتاق کوچک اینجا بسازید و چست ها ، کرفتینگ تیبل و کوره را درون آن قرار دهید.این اتاق به شما کمک میکند تا مجبور نباشید هر بار برای آوردن ابزار های لازم به سطح زمین بروید.

8)جستجو برای الماس

حفاری را با یک الگوی حفاری آغاز کنید:

الگو های حفاری زیادی وجود دارند که شما میتوانید از آن ها برای پیدا کردن سریعتر و موثرتر الماس استفاده کنید.در اینجا دو الگوی حفاری را برای شما آماده کرده ایم که برای بازیکنان دیگر به خوبی کار کرده اند:

  1. یک تونل اصلی به بلندی دو بلاک و عرض یک بلاک بسازید. پس از مقداری حفاری در جهت مستقیم بازو های کوچکی را به بلندی 2 بلاک و طول 2 بلاک بسازید.این کار را هر 5 بلاک  یک بار تکرار کنید
  2. یک مربع 3×3 ایجاد کنید و آن را ادامه دهید تا هنگامی که به الماس برسید.

9)استفاده از انچانت

اگر میتوانید از انچانت fortune روی کلنگ خود هنگام حفاری استفاده کنید:

انچانت کلنگ با fortune الماس های دراپ شده هنگام کندن سنگ الماس را افزایش میدهد.سه سطح انچان fortune وجود دارد که شما میتوانید ابزار های خود را با آن انچانت کنید.

  • سطح 1 به شما 33% شانس میدهد تا الماس های دراپ شده را به 2 تا افزایش دهید.
  • سطح 2 به شما 25% شانس میدهد تا الماس های دراپ شده را به 2 یا 3 تا افزایش دهید.
  • سطح 3 به شما 20% شانس میدهد اتا الماس های دراپ شده را 2 یا 3 یا 4 تا افزایش دهید.(یعنی به طور متوسط الماس های دراپ شده را 120% افزایش میدهد)

انچانت fortune III بسیار کمیاب است.پس بنابراین در هنگام انچانت کلنگ،فقط به دنبال انچانت fortune سطح 1 یا 2 باشید.

10)حواستان به لاوا باشد

اطراف بلاک الماس را قبل از استخراج آن بکنید:

سنگ الماس اکثر اوقات اطراف لاوا است.این احتمال وجود دارد که الماس ها بعد از حفاری دورن لاوا بیفتند و نابود شوند.به دلیل اینکه الماس ها با ارزش هستند ؛ بهترین کار این است که مطمئن شوید الماس به درون اینونتوری شما می افتند نه درون لاوا !

اگر با یک دریاچه لاوا زیر سنگ الماس رو به رو شدید ؛ سنگ،خاک یا clay را بالای لاوا و در زیر سنگ الماس قرار دهید.بنابراین با پایین افتادن الماس دیگر آن ها توسط لاوا نابود نمیشوند.

 

 

 

 

 

206+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.