ابری با احتمال بارش نان فانتزی

چگونه در بازی ماینکرفت به طور تمام خودکار غذا تولید کنیم ؟

هدف اصلی از غذا همان Bread در بازی هست (یعنی تولید خودکار نان) پاسخ این سوال را در قالب یک داستان کوتاه همراه با سه فیلم و یک مپ ماین کرفت توضیح می دهم. امیدوارم برای شما  مطلب تازه و جالبی باشد. (1.7+)

افسانه ای فراموش شده ، در یک سرزمین مکعبی شکل ، خشکسالی چهره ای دیگر پیدا کرده بود.زمانی فکر می شد هیچ چیزی نمی تواند جلوی شکوفایی این مردمان رو بگیرد؛ رویایی زیبا و باطل. دنیا به شکل حقارت آمیزی می خندد.فردی ناشناس که از ایالت همسایه آمده بود پابان بلا رو مژده می داد. مسافر که ظاهری عادی داشت با آرامش و گاهی هیجان زده توضیح می دهد :

در ابتدا باید سه مهارت را یاد بگیرید :

  • ساختن مزارع تمام خودکار
  • مرتب کردن آیتم ها
  • تولید غذا به روش جدید

مزارع تمام خودکار

اصل کار همین جاست. تا حالا فکر کردید چرا روستایی ها مزرعه می سازنند ؟ هر روستایی کشاورز (لباس قهوه ای ساده دارن) به اندازه ی هشت بسته ی 64 تایی (8xStack) می تواند داشته باشد و اگر این آیتم ها هویج ، سیب زمینی یا بذر گندم باشد به اضافه ی یک زمین شخم زده ، روستایی کشاورز شروع می کند به کاشتن آن ها؛ وقتی هم که کامل رشد کردند آن ها را درو می کند.

برای برداشتن آیتم هایی که روی زمین می افتد باید یک Minecart with hopper زیر مزرعه حرکت کند (کاربردش رو می دونستید ؟ :D) و زیر ریل Minecart هم یک Hopper باشد.

اگر متوجه منظورم نشدید این فیلم رو ببینید :

 مرتب کردن آیتم ها

Item Sorter دستگاهی هست که آیتم های مختلف را به شکلی که ما بخواهیم جدا می کند و در صندوق های مخصوص قرار می دهد.

تولید غذا به روش جدید

اگر یک روستایی کشاورز و یک روستایی دیگر کنار هم باشند چه اتفاقی می افتد در حالی که روستایی کشاورز غذا داشته باشد ؟ (هر کی جواب بده بهش شکلات میدم !)

در آغوش شب ، بدون نگرانی از موجودات سایه پوشی که تاریکی را خانه خود می دانند ، حرف های مسافر به گوش می رسد؛ آخرین نفس های بی جان خشکسالی.

دنیا همچنان با تحقیر می خندید (مشکل روانی داره =))

شما با ساختن یک مزرعه خودکار گندم که خروجی مزرعه به یک item sorter برسد و گندم را از بذر گندم جدا کند و در آخر گندم باقی مانده را به روستایی کشاورز برساند می توانید نانوایی باز کنید :!!

این مپ تمام توضیحات و فیلم های بالا را در بر می گیرد و پیشنهاد می دهم حتما دانلود کنید : دانلود مپ
http://s2.picofile.com/file/8265303342/2016_07_25_17_22_26.jpg

111+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.