تبلیغاتباور های غلط راجب هیروبراین و کریپی پاستا..!!

سلام دوستان..!!
اول از همه در همینجا می گم که اگه علاقه ای به کریپی پاستا* و خرافات ماین مثل هیروبراین ندارید همین الان این صفحه رو ترک کنید..!!
ما در این مطلب قصد داریم که بعضی از ترفندهای افراد سودجو رو برملا کنیم..!!منظورم از این افراد کسایی هستن که با بزرگ کردن این موضوع سعی دارن که پیشرفت کنن و هیچ ارزشی برای دیگران قایل نیستن..::مثل یوتیوبر های معروف..!!
کمی به عقب برمی گردیم به زمانی که حرف از هیروبراین و کریپی پاستاهای دیگه مثل )null( (پوچ) و… به سر زبون ها افتاد..!!هنوز اطلاعات دقیقی از اون زمان در دسترس نیست بعضی ها می گن که واقعا وجود دارن و بعضی می گن که خیالات هستش..!!ولی حرف من اینه که بعضی از افراد پیدا شدن که با هرچه در توان داشتن از این فرصت استفاده کردن و خودشون رو معروف کردن..!!بعضی از خودشون فیلم گرفتن و داخل فیلمشون با ترفندهایی مثل تغییر تکسچر هیروبراین یا .. رو به چشم کشوندن..!!و بعضی هم با استفاده از باگ های بازی زمینه ی احضار رو فراهم کردن..!!از اون موقع تا به الان این موضوع پیشرفت زیادی کرد و در دوره ای همه باور داشتن که هیروبراین وجود داره..!!ولی کم کم موضوع خاک خورده ای شد و طرفدار هاش رو از دست داد..!!

ولی با همین اوضاع کسانی هستن که هنوز هم فیلم آپلود می کنن و مردم رو گول می زنند..!!(از بحث اصلی دور نشیم..!!)خوب وقتشه کار رو شروع کنیم..!!
————————————————————————————————————————————
در بعضی از فیلم هایی که راجب این موضوع هست ما پلیر رو می بینیم که یک دنیای جدید میسازه و با گیم مود Survival (سروایول..سورواول..سارویول..سورفلان..//) بازی رو شروع می کنه..!!در بازی پیشرفت می کنه و حتی چند تایی تابلو هم در بازی می زاره ولی وقتی به یکی از تابلو ها دقت می کنه می بینه که واژه ی null روش هک شده..!!(اگر شما یک فرد ساده و خیال پرداز باشید به راحتی این موضوع رو باور می کنید که null در بازی وجود داره..!!)در دیگر فیلم های هم دیده میشه که پلیر دوباره در بازی تابلو می زاره و این بار تابلو در جلوی خودش عبارت null رو می نویسه..!!
اما ما می خواهیم که به شما نشون بدیم این یک باگ خیلی ساده ست و نیازی نیست گول بخورید یا باور کنید..!!
نکته:://از نسخه 1.8 به بالا کد نویسی بازی تغییراتی زیادی داشته و به همین دلیل باعث بروز باگ های خیلی زیادی شده..!!
شاید با دیدن تصاویر بالا متوجه نشده باشید منظورم چه هستش و شاید اگر شما این تصاویر رو در یک فیلم مشاهده کنید با خودتون فکر کنید که )null( در بازی وجود داره..!!
ولی حقیقت اون طور که شما فکر نمی کنید نیست..!!
تصویر شماره ی یک.::در ابتدا ما یک دنیای جدید در یکی از ورژن های پایین تر از 1.8 میسازیم..!!(برای مثال ورژن 1.7.10 که من انتخواب کردم..)
تصویر شماره ی دو.::در بازی چند تابلو با متون مختلف و جای خالی قرار می دیم..!!
تصویر شماره ی سه.::همونطور که می بینید در این قسمت باید از بازی خارج بشید و یکی از ورژن های بالاتر از 1.8 رو انتخواب کنید و بازی رو با اون شروع کنید..!!(برای مثال من خود ورژن 1.8 رو انتخواب کردم که در تصویر سوم هم مشاهده می کنید..!!)
تصویر شماره ی چهار.::دوباره ورژن رو به همون حالت اول برمیگردونیم ولی تفاوتش اینجاست که روی تابلو ها واژه ی )null( نوشته شده..!!
تصویر شماره ی پنج.::به احتمال خیلی زیاد اگه آدم خاک نخورده ای باشید باور می کنید که در بازی چیزی وجود داره ولی دوست من این فقط یک باگ پیش پا افتادست..!!
————————————————————————————————————————————
.//دلیل رخ دادن این اتفاق.::همونطور که در نکته ی بالای تصویر اشاره شد کد نویسی بازی از نسخه ی 1.8 به بالا به کلی تغییر کرد و همین امر باعث شد باگ های زیادی مثل همین باگ ها در بازی رواج پیدا کنند..!!
توضح کلی::
زمانی که شما یک دنیای جدید با کدنویسی قدیم و ورژن پایین 1.8 شروع می کنید تا زمانی که در همون ورژن بازی می کنید مشکلی ندارید ولی وقتی می خواهید همون دنیا رو در یک ورژن بالاتر با کدنویسی جدید شروع کنید بازیتون دچار باگ هایی خواهد شد..!!
دلیل این که زیر تابلو ها واژه ی )null( نوشته میشه به اسم این موجود اشاره نداره بلکه دلیلش این هست که اون قسمت از تابلو با نوشته پر نشده بود..!!
معنی واژه ی )null( خالی و پوچ بود دیگه نه..!!
————————————————————————————————————————————
خب خب خب به دلیل رخ دادن این اتفاق اشاره شد ولی همینطور خشک و خالی که نمیشه مردم رو گول زد پس چه میشه کرد..!!
ترفند های گول زدن مردم با این روش..!!(قسمت اول)

زمانی که پلیر یک دنیای جدید بازی می کنه و همراه با اون از بازیش فیلم می گیره شکی درش نیست که از همون اول کاسه ای زیر نیم کاسه ست..!!(مخصوصا این که در معرفی فیلم به دیده شدن هیروبراین یا کریپی پاستا اشاره شده باشه..!!)
همه چی عادی هست..پلیر برای خودش خونه میسازه و می ره از محیط پیرامون منابع جمع میکنه..!!یک روز جلوی خونش تابلو می زاره و از اون منطقه دور میشه..زمانی که بر میگرده میبینه ای داد بیداد روی تابلو نوشته شده )null( و فیلم روال جدیدی رو طی می کنه..!!
در ادامه اتفاقاتی می افته و ناگهان فیلم قطع میشه و به همین دلیل اون داداش گلمون که این فیلم رو گرفته مردم رو گول میزنه و واسه خودش اعتبار کسب می کنه..!!
ولی چرا این اتفاق می افته..؟؟
همونطور که می دونید بیشتر برنامه های فیلم برداری از صفحه ی سیستم این قابلیت رو دارن که از راه غیرمستقیم شروع به فیلم برداری کنند..متوقف بشن..و کلی کارایی دیگه..!!(حتما تا الان متوجه شدید که دلیل این اتفاق چی هست..!!)
پلیر در هر جا از بازی که بخواد می تونه فیلم رو متوقف کنه و ورژن هارو جابه جا کنه و دوباره بدون اینکه از جاش تکونی بخوره فیلم رو ادامه بده و اینجاست که من و شما گول می خوریم و ادامه ماجرا…

ترفند های گول زدن مردم با این روش..!!(قسمت دوم)

قسمت اول رو با هم مرور کردیم و شما می تونید با کمی فکر کردن ترفند های جدیدی پیدا کنید ولی در قسمت دوم می خوام به ترفند گول زدن مردم در سرور اشاره کنم..!!
همیشه سعی کنید که دور خودتون چندتا رفیق داشته باشید که از صبح تا شب تو سرور ها پلاس باشن و آماده اینکه بهتون کمک کنن..!!(خدارو شکر که ما از اینجور رفیق ها نداریم)\::
زمانی که درحال فیلم برداری هستید و در بازی تابلو هایی می زارید از دوستتون بخواهید که در پشت سر شما باشه و تابلو هارو دستکاری کنه..!!(این روش خیلی تکرار شده و حتی به واسطه ی اون می تونید خرابی های خیلی بزرگی به بار بیارید که فیلمتون خیلی جذاب تر میشه..!!)

————————————————————————————————————————————
خب به باگ معروف )null( اشاره شد که به خواطر اون خیلی ها گول خوردند و خیلی ها هم سود کردن..!!(در مطالب بعدی به باگ های بیشتری اشاره خواهد شد..!!)
————————————————————————————————————————————
اما بهتره در مطلبمون به سَروَرُ سالارِ همه کریپی پاستاها داش هیروبراین هم اشاره ای بکنیم..!!
این روزها انبوهی از فیلم ها-عکس ها-مطالب و کلی چیز دیگه در مورد هیروبراین در سایت ها ارسال میشه..!!
بعضی تونستن با کامند نویسی و کدنویسی هیروبراین رو به بازی بیارن و حتی با نمونه اصلیش که هممون در خیالاتمون تصور می کنیم مو نمیزد ولی بعضی دیگه هم اومدن و از همون کامند ها استفاده کردن و هیروبراین هم اوج گرفت..!!
من تمامی سایت ها و ویکی هارو جستجو کردم و باگی پیدا نکردم که به صورت مستقیم به هیروبراین اشاره شده باشه و حتی کامندها و مود های اون هم خیلی کم بود و به این نتیجه رسیدم که احتمال وجود هیرو در بازی زیاد هستش..!!
ولی به هر حال نمی خوام مطلب خراب بشه و در ادامه به یکی از مود ها می پردازیم که حسابی در بازی سر و صدا کرده..!!
پلیر بازی رو شروع می کنه..!!همه چیز عادی هست..به کارهاش میرسه..ولی ناگهان از اون دور دور ها مردی رو در چهره استیو می بینه..!!سریع لیست افراد حاضر رو نگاه می کنه و می بینه که در بازی تنهاست..بر حسب اینکه اشتباه دیده کارش رو ادامه می ده..ولی ناگهان بازیکن دیگه ای با یوز HeroBrine در بازی پیام های نامفهومی میده..!!
بازیکن گیج میشه و کمی هم بازی براش ترسناک میشه..!!به داخل خونه میره ولی به دلیل نامعلومی با سرعت زیاد میمیره..!!
اسپاون دوباره رو میزنه..ولی این دفعه از آسمون اسپاون میشه و باز هم با برخورد زمین میمیره..!!و ادامه ماجرا…
خوب معلومه تماشای این جور فیلم ها ترس و لرزی در انسان به وجود می آره و همه به این نتیجه می رسن که HeroBrine در بازی وجود داره ولی اگه یکم روشن فکر باشید متوجه میشید که در همچین فیلم هایی فقط از مود استفاده شده..!!


————————————————————————————————————————————
دانلود مود هیروبراین از زیر..//
لینک دانلود مود هیروبراین.. (برای ورژن 1.7.10//)
دانلود مود هیروبراین از بالا..//
————————————————————————————————————————————
دوستان عزیز..!!
در این روزگار تشخیص حقیقت از دروغ خیلی سخت هستش و اون هم به خواطر اینه که انسان طمع کار هست و از فرصت ها به اشتباه استفاده می کنه..!!
من هم در ابتدا باور داشتم که هیروبراین و دیگر کریپی پاستاها وجود دارند..!!تمامی سایت ها رو زیرو ورو می کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم و در آخر متوجه شدم که گول خوردم..و هدفم اینه که شما گول نخورید..!!
(منتظر قسمت دوم باشید..!!)
————————————————————————————————————————————
کریپی پاستا چیست..//
کریپی پاستا..داستان های ترسناک اینترنتی هستن..دقت کنید..یکی یه داستان درست میکنه و در اینترنت پخشش میکنه. این یعنی به هیچ وجه اون داستان واقعی نیست..!!
CreepyPasta از کلمه CopyPasta میاد که یه اصطلاح اینترنتی هست..به معنی مطلبی که هی از یه جا کپی میشه و یه جا دیگه پیست میشه و کل نت رو میگیره..کریپی پاساتاها هم خیلی زود معروف میشن و اگر خوب نوشته شه باشن..تا مدت ها طرفدارای خودشون رو حفظ میکنن.
یکی از ویژگی ها کریپی پاستاها اینه که محدود به قالب داستانی نیستن و این باعث میشه جذاب تر و واقعی تر به نظر بیان..مثلا پلیر اتفاقات مرموزی که تو یه بازی براش افتاده رو تو یه سایت میزاره (مثل داستان Herobrine)..//
برای آشنایی با کریپی پاستاهای ماینکرافت اینجا کلیک کنید..!!

221+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.