مپ داستانی IR Arrow

به نام خدا
سلام . من علیرضا هستم ملقب به ASP واین اولین مپ داستانی منه …
موضوع مپ همون طور که از اسمش پیداست مربوط میشه به تیر و کمان و چهار مرحله متفاوت داره . مرحله اول نشانه گیری به دکمه است که 10 بخش داره ؛ یعنی باید توی هر بخش شما به button های مشخص شده شلیک کنید و حداقل با شلیک به Buttonـها 9 تا Diamond بدست بیارین . توجه کنید که دهمین Diamond توی مرحله بعد خیلی بدردتون میخوره وبه همین دلیله که شلیک بهش کمی سخت تره ولی اگه آخرین Diamond رو هم نداشته باشین مشکلی نیست . Diamondـها رو در انتهای راهرو در جای مشخص شده Drop کنید (البته همه این موضوعات توی مپ بهش اشاره شده و نیازی نیست همه توضیحات رو بخونین) . آپشن بخصوصی که توی این مرحله وجود داره معماست که فقط مخصوص فارسی زبان هاست . بعد از کنار هم قرار دادن راهنمایی ها باید از نظر مفهومی به یک کلمه برسید که اگه توی تاپیک این مپ در Forum مد کرفت اون رو زود تر از بقیه پیدا کنید برنده “”جایزه”” میشید که توی تاپیک درموردش بیشتر توضیح میدم . برسیم به عکس ها :

مرحله دوم پارکور ، البته نه پارکور معمولی . شما با استفاده از Arrow هایی که شلیک میکنین تلپورت میشین که البته برد محدود دارند و باید با استفاده از Arrow ها خوتون رو روی بلاک های مشخص شده جابجا کنید (مکانیزم ساخت خودم) . در سمت چپ لابی Shop وجود داره که میتونید با استفاده از Diamond مرحله قبل یک Effect fire resistance دریافت کنید که وقتی از روی بلاک های پارکور افتادید نمیرید (البته با زمان محدود) و در سمت راست هم میتونید تیرو کمان بگیرید . بعضی از بلاک ها که با Sign مشخص شدن قابلیت Spawnpoint دارن و وقتی مُردید روی اون بلاک ها Spawn میشید و با کلیک روی Sign تیرو کمان دریافت میکنید . در گوشه و کنار این مرحله Button هایی وجود داره که شما با کلیک کردن روی اونها Emerald دریافت میکنید که امکان داره بعضی از Button ها پوچ باشه ؛ Emerald ها در مرحله آخر خیلی بدرد میخورن (یک Emerald هم کافیه) . در آخر با رسیدن به button مشخص شده شما به مرحله بعد میرین. عکس ها :

مرحله سوم ده بخش داره که باید توی هر بخش به بلاک هدف (Chiseled Stonebrick) شلیک کنید ؛ البته موانعی هم وجود دارد … . بعد از اتمام هر ده مرحله شما ده Wooden Sword دارید (چرا این آیتم ، خودمم نمیدونم) وباید در انتهای لابی Dropـشون کنید . عکس ها :

در مرحله چهارم باید با Bad Arrow ها بجنگید و سه lever که در سه گوشه مپ قرار دارند رو فعال کنید تا بازی به اتمام برسه . عکس ها :

اگر کم و کاستی از نظر بیلدینگ و … دیدید ببخشید آخه این مپو دست تنها تو چهار پنج روز درست کردم چون پایه دهمم وقت زیادی برای بازی برام نمیمونه و هدف اصلیم از ساخت این مپ این بود که افرادی که اطلاعات ماینکرفتیشون بالاست که کمم نیستن دست به کار بشن و چند حرکت درست و حسابی بزنن چون من به شخصه مپ داستانی ایرانی بازی نکردم و برای همینم این مپو ساختم .

لینک دانلود

ورژن : 1.10.2

برای ارسال نظر ، پیشنهاد ، انتقاد و همکاری در رابطه با مپ سازی و … به تاپیک این مپ در Forum سر بزنید .id telegram : asp69

50+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.