تبلیغاتمپ ایرانی بتا Team Work in War برای PE

سلام و درود دوستان☺?

اینبار با مپی که خودم ساختم اومدم و هیچ تقلیدی نشده و سبک جدیدی داره.?

توجه داشته باشید مپ در حالت آزمایشی یا بتا است و باگ زیاد دارد و مپ برای ماینکرافت پاکت ادیشن یا اندرویدیه و حتما باید نسخه 1.2 به بالا باشه.

در مپ توضیحات به اینگلیسی نوشته شده و من در این جا به فارسی براتون توضیح میدم.

اول از همه شما حتما باید دونفره باشید نه کمتر نه بیشتر حالا چون نسخه آزمایشی هست میتونید تک نفره مپ رو چک کنید.

مپ به دو قسمت قرمز و آبی تقسیم میشه و هر بازیکن باید رنگ خودشو را انتخاب کنه ، قرمز آرچر و ساپورت میشه و آبی حمله گر یا Hunter میشه و هر رنگ وسایل خودش را برمیداره.

محیط آبی و قرمز

قسمت دیگر مپ،قسمت رسپاون هیولا ها است که کف ان آبسدینی است و با خمپاره انداز هایی که هر رنگ دارد به آن آسیب نمیزند و فقط به هیولا ها آسیب میرسد.

قسمت برامده و مشعل به سر میبینید که طی بازی دو کریپر رو آن ظاهر میشود اگر در بیس بترکد کار مپ و شما تمام است!پس پیشنهاد میکنم قبل از بازی کردن یک بکاپ از مپ بگیرید.شما باید تا صبح دوام بیارید که هیولا ها نه جان شمارا بگیرند و نه به بیس بیایند اگه به بیس بیان از روی تله فشاری عبور می کنند و شما می بازید!

میریم سراغ راه اندازی مپ!

در اتاق دو دکمه و یه اهرم داریم ، اهرم برای پاک نگهر داشتن هوای مپ است? و دکمه ی چپ آغاز بازی است که قبل از شروع باید در حالت جانی یا Survival باشید و دکمه چپ ریست یا راه اندازی مجدد مپ است که بعد آغاز بازی آن را فشار دادید باید منتظر روشن شدن لامپ کنار دکمه باشید که صدایی هم دارد ، بعد چشمک لامپ مجددن میتوانید بازی را آغاز کنید (برای روشن شدن لامپ باید زیاد صبر کنید )

نمای مپ از بالا

اینم لینک Download

آموزش نصب مپ:محتویات دانلود شده را استخراج و در مسیر زیر کپی کنید
games/com.mojang/minecraftWorlds
در صورت اشکال در نصب مپ در نظرات بگین تا اصلاح شه

فکر نکنم توضیح دیگه ای باشه اگه پیشنهادی ، کم و کسری یا باگی بود حتما در نظرات بگین و منو تو ساخت نسخه کامل حمایت کنید.مرسی دوستان ، بای

29+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.