معرفی موب های ماین قسمت 3

7- عنکبوت غاری

این موب هم یعنی عنکبوت غاری 17 تا جون داره و زیر زمین جایی که پر از خار و تار هست زندگی میکنه و از عنکبوت معمولی قویتره.

8- جادوگر

این موب یعنی جادوگر 13 تا جون داره و با جادو های مختلفش با شما می جنگه این موب از برخورد رعد و برق با روستایی ها به وجود میاد جادوگر ها توی مرداب ها زندگی می کنن و بعد کشتنش بطری یا وسایل معجون ساز بهتون میده.

9- روستایی زامبی

این موب هم مثل زامبیه ولی قویتره وقتی یک زامبی به یک روستایی حمله می کنه اون روستایی احتمال داره به روستایی زامبی تبدیل بشه.

10- مکعب لجنی

مکعب لجنی : این موب با پرش حرکت انجام میده وقتی هم که بمیره تکثیر میشه و به این صورت تبدیل میشه : بزرگ = 4 تا متوسط متوسط = 4 تا کوچک کوچک = اسلایم بال اسلایم بال وسیلیه که بعد مردن کاملش تو اپ میده با اسلایم بال میشه اسلایم بلاک درست کرد همچنین میشه با اسلایم بلاک چیزای مختلفی ساخت مثلا آسانسور ، توپ تی ان تی و ترامپولین و ….

11- اندرمایت

این موب یعنی اندر مایت 8 تا جون داره و با پرتاب اندرپرل اسپان میشه این موب با رفتنش توی سول سند جونش کم میشه پس از هر تقریبا 2 دقیقه از خودش تکثیر میشه و برای اینکه تکثیر نشه باید با نیم تگ روش اسم گذاشت جالبه بدونین که این همون موجودیه که اندرمن ازش بدش میاد.

12- گست

این موب یعنی گست پرواز میکنه و 19 تا جون داره و گولوله های آتشین پرتاب میکنه گولوله های آتشینش قوی هستن یکی از راه های خوب برای کشتن گست تیر و کمونه یه راه دیگه اینکه از شمشیر استفاده کنی و می تونین با شمشیر گولوله هاش رو عین بازی بیس بال بر گردونین.

13- زامبی پیگلین

این موب یعنی زامبی پیگلین 37 تا جون داره و در جهنم زندگی می کنه.

14- بلیز

این موب یعنی بلیز 27 تا جون داره و آتشینه و گولوله ی آتشی هم پرتاب میکنه و پرواز هم میکنه و با کشتنش هم به شما بلیز راد میده که به درد معجون سازی و آماده کردن دروازه ی اند می خوره.

15- شالکر

این موب یعنی شالکر اگه بکشیدش بهتون صدف شالکر میده که بتونی باهاش شالکر باکس بسازی، اگه تیرش بهتون بخوره هم از جونت کم میشه و هم میری تو آسمون فکر نکنین که دارین پرواز میکنین چون موقتی هست و بعد چند ثانیه با کله میری تو زمین و انقدر هم ترسو هست که تو صدفش قایم میشه.

16- مرغ

مرغ در بازی ماین کرافت حیوان مفیدی است و از آن می توان استفاده های زیادی کرد مثلا تخم مرغ آن که می شود با آن کیک درست کنیم و بعضی وقت ها تخمه مرغ به جوجه تبدیل میشود وقتی که ما مرغ را می کشیم به ما یک عدد گوشت و چند عدد پر میده نکته : گوشت مرغ را باید پخت زیرا اگر گوشت را خام خام بخوریم ما را بیمار میکند گوشت مرغ ارزش غذایی نسبتا بالایی دارد و از پر آن می توان چندین وسیله ساخت و برای اهلی کردن مرغ از دانه استفاده میکنیم.

17- گاو

گاو حیوانی پر کاربرد است وقتی ما سطلی را نزدیکه او بکنیم و راست کلیک بکنیم به یک دفعه می بینیم که سطل پر از شیر شده و از آن شیر میتوان مواد خوراکی مثل کیک و … درست کرد کاربرد دیگر گاو این است که وقتی ما آن را بکشیم به ما چند عدد گوشت میدهد که ارزش غذایی بالایی دارد مخصوصا اگه بپزیمش کاربرد دیگر گاو این است که می توان دور آن حسار کشید و آن را پرورش داد و از ان هرموقعی که می خواهیم شیر بگیریم.

18- گوسفند

گوسفند را می توان یکی از کلیدی ترین حیوان های ماین کرافت نامید زیرا ما می توانیم از طریق پشمی که او دارد برای خودمان تخت بسازیم در ورژن 1.8 وقتی گوسفند را میکشیم به ما علاوه بر پشم مقداری هم گوشت میدهد نکته : گوشت گوسفند را خام خام نخورید زیرا وقتی که خام است ارزش غذایی خیلی خیلی کمی دارد ولی وقتی آن را می پزیم ارزش غذایی آن چند برابر میشود وقتی ما دور گوسفند حسار میکشیم وسیله ای هست که با آن بدونه اینکه آسیبی به گوسفند بزنیم میتوانیم پشم آن را بگیریم نکته : وقتی که با آن وسیله پشم گوسفند را برداریم یک عدد پشم نمیگیریم بلکه چندین عدد پشم به دست می آوریم گوسفند ها مدل های مختلفی دارن!! مثل بعضی از آن ها رنگه پشمشان سفید بعضی قهوه ای و بعضی سیاه و…… البته گوسفندانی که پشم هایه رنگی دارن کم هستند اما ما میتونیم کاری کنیم که پشم گوسفند ها رنگی شود.

19- خفاش

خفاش هم مثل شالکر یک موجود مزاحم است و با گشتنش هیچی در اپ نمی کنه و 6 تا جون داره و از سقف جاهای تاریک هم آویزون میشه.

20- گربه

گربه 11 تا جون داره و بعد از کشتنش چیزی که میده تار هست و یکی از ناز ترین موجودات ماین کرافت است.

21- ماهی

ماهی 3 تا جون داره و چیزی که بعد از کشتنش بهمون میده گوشت ماهی هستش و می تونیم ماهی تو دریا نگه داریم و پرورش بدیم.

22- دلفین

دلفین 11 تا جون داره و با کشتنش هیچی بهمون نمیده پس اونو نکشید ، پرورشش بدین.

23- الاغ

الاغ 24 تا جون داره و با کشتنش بهمون چرم میده و میتونیم اونو نکشیم و اهلی کنیم و بعدم سوارش بشیم.

24- زامبی دریایی

زامبی دریایی 27 تا جون داره و تو دریا زندگی میکنه از روز هم خوشش نمیاد و تو روز آتیش میگیره اون ها 2 نوع دارن یکی چنگال دار که از تو دریا بهتون چنگال پرت میکنه و دیده نمیشه و نوع دوم که هیچی نداره اونم وقتی تو دریا هستیم میاد ترفمون و رو در رو باهامون میجنگه و چیزی که بعد از کشتنش در اپ میکنه گوشت زامبی هستش.

25- اسب

اسب 44 تا جون داره اون هم یکی از مفیدترین حیوانات ماین کرافت است ما می توانیم اسب را رام کنیم و سوارش شویم و با کشتنش بهمون چرم میده و پیشنهاد میکنم که اسب و نکشین و اهلیش کنین.

26- زامبی بیابانی

زامبی بیابانی 36 تا جون داره و برخلاف زانبی های دیگه در تو روز آتیش نمیگیره و زنده می مونه این زانبیو میتونیم توی بیابون پیدا کنیم اون هم مثل زانبی های دیگه رو در رو با شما می جنگه و بعد از کشتنش بهمون میده گوشت زامبی هست.

27- لاما

لاما 35 تا جون داره و رنگ های مختلفی هم داره مثل سفید و … لاما رو هم میتونیم اهلی کنیم ولی
نمی تونیم سوارش بشیم ولی می تونیم باهاش بار ببریم پیشنهاد میکنم که لامارو نزنید چون اگه بزنیدش اونم شمارو میزنه و چیزی هم که با کشتنش بهتون میده چرم هستش.

16+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.