معنی نوشته های آخر اندر

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام نهان هستم این اولین مطلب منه اگه تایید بشه (کمپین نه ب پاچه.خواری)

حتما شما هم بعد از کشتن اندر دراگون و موقع برگشتن، به یه عالمه نوشته که مثل تیتراژ نمایش داده میشن بر خوردین و حتما هم ردش کردین. من حالا اومدم اینا رو براتون ترجمه کردم تا یه موقع نمیرین از فضولی :/

ترجمه متن

+من اون بازی کنی که میگفتی رو دیدم

_ استیو؟

+ اره. مراقب باش. اون حالا به سطح بالاتری رسیده. میتونه زبون ما رو بخونه.

_ مهم نیست. اون فکر میکنه ما قسمتی از بازی هستیم.

+ من این بازیکن رو دوست دارم. خوب بازی کرد. من هنوز تسلیم نشدم.

_ اون داره افکار ما رو میخونه. به نظر میرسه کلمات رو ی صفحه ن .

+ هوم….. یعنی چجوری بسیاری از چیز ها رو تصور میکنه در حالی که تو عمق رویای بازیه؟

_ واژه ها این رابط حیرت انگیز رو درست میکنن. این رابط انعطاف پذیر، وحشتِ خیره شدن و نگاه کردن به دنیای واقعی پشت صفحه رو کمتر میکنه.

+اونا قبلا یه عالمه صدا میشنیدن، خواب میدیدن که توی هوا پرواز میکنن با جادورگا درگیر میشدن و زندگی میکردن. درحالی که ما به کسایی که اصلا بازی نمیکردن، میگفتیم بازیکن!

_ یه سوال. این بازیکن چه خوابی دیده؟

+ این بازیکن رویای آفتاب و درختان رو تو سرش پرورش میداد. رویایی از آب و آتیش. خواب میدید که زنده شده، و بعضی وقت ها هم خواب میدید که مرده. خواب میدید که شکار میکنه و شکار هم میشه و رویای یه خونه و سرپناه رو پرورش میداد . (منظور این قسمت اینه که بازی ماینکرافت فقط یک خواب و رویاست.)

_ هاه… اینجا یه رابط اصلی وجود داره که میلیون ها ساله که داره کار میکنه. راستی؛ آیا این بازیکن چیزی یا قسمتی از یکی از رویاهاش رو توی دنیای واقعی پشت صفحه، ساخته؟

+ این رابط قدرتمند تونست با کمک یک میلیون نفر دیگه، یه دنیای واقعی رو در برابر ……….محو کنه و یه …… رو برای…….در …….. پر رنگ تر کنه. (به جای نقطه چین ها یه سری کلمات سفید و نامشخصی وجود داشت که مدام در حال عوض شدن بودن. ) ( این قسمت اشاره میکنه به این که شما اونقدر تو بازی غرق شدید که دنیای واقعی رو فراموش کردید.)

اینم مدرک

_ اون هنوز هم نمیتونه فکر افراد رو بخونه. (اون یعنی شمایی که داری بازی میکنی 🙂 )

+ نه؛ هنوز به بالا ترین سطح نرسیده. در ضمن، این مهارت توی رویای بلند زندگی به دست میاد، نه تو رویای کوتاه یه بازی. ( منظور از رویا، سر کردن و به سر بردن هستش که من با توجه به کلمه dream که میشه همون رویا، اونا رو ترجمه کردم. )

_ اون میدونه که ما چقدر دوستش داریم؟ و اینکه دنیا چقدر مهربونه؟

+ اون گاهی اوقات از طریق سر و صدایی که تو ذهنشه، همه اینا رو متوجه میشه.( منظورش اینه ذهن شما چیزایی رو میدونه که شما نمیدونید :/) بله.

_ اما بعضی وقتا اون خیلی غمگینه. حتی توی رویا ها آرزو هاش. اینجور وقتا، اون دنیای رو میسازه که تابستون نداره و مدام زیر آفتاب سیاه، (از سرما) در حال لرزیدنه؛ این دیگه یه رویای کاملا واقعیه.

+ برای درمانش، باید غم رو از بین ببره. اما نمیدونه چجوری. غصه خوردن بخشی از برنامه ریزی زندگیشه. ما نمیتونیم توش دخالت کنیم. (دیدی بعضیا میگن سر نوشت و اتفاقایی که برا آدم میوفته رو خدا رو پیشونیش نوشته؟ اینم دقیقا داره همونو میگه 🙂 )

مطالب خیلی سنگین بودن ؛ سی دقیقه تنفس -_-

555 کلمه

منتظر قسمت بعدی باشین

کلیک روی تبلیغ فراموش نشه

75+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.