همه چیز درباره ی بدوارز

به نام خدا

سلام به همه ماینر های مد کرافت✋

امروز اومدیم تا بهتون همه چیز رو به درباره ی بدوارز بگیم.

بدوارز چیست؟

بدوارز یک گیم مود ماینکرفت هست که در سرور ها بازی میشود.۳ حالت اصلی بدوارز ۴ نفره ۲ نفره و تک نفره هستند ولی در بعضی سرور ها حالت های بیشتری هم وجود دارد.در بدوارز توانایی های شما از جمله PVP و سرعت عملتان را به چالش کشیده می‌شود.

قوانین بدوارز

وقتی وارد بازی میشوید در یک جزیره ی معلق روی هوا اسپاون میشوید که در آن یک تخت قرار دارد.آن تخت برای تیم شما است.در دور اطراف جزیره ی شما جزایر دیگری هم وجود دارد.در جزیره تان یک محلی قرار دارد که در آنجا آهن و طلا دراپ میشود.اولین کاری که باید بکنید این است که در آن مکان بایستید و کمی آهن و طلا جمع آوری کنید.در هر جزیره دو اسکین وجود دارد که یکی از آنها شاپ هستش و یکی دیگر آن ها برای خریدن اینچنت استفاده می شود.شما از شاپ استفاده کنید و برای خود پشم گوسفند بخرید.قیمت پشم ها ۴ عدد آهن است.با هر بار خرید پشم،شما ۱۶ عدد پشم میگیرید.از شاپ می توانید برای خرید زره،شمشیر،قیچی،چوب و…. استفاده کنید.

با استفاده از پشم میتوانید به جزایر دیگر پل بزنید.البته پل های پهن نه شما باید با استفاده از دکمه ی شیفت و نشستن پل هایی با عرض ۱ بلاک به جزایر دیگر بزنید.

خب خب خب،حالا وارد قانون اصلی بدوارز میشویم.هر تیم یک تخت دارد(در بدوارز تیم ها را با رنگ آنها میشناسنند.مثلا شما عضو تیم زرد هستید)تا زمانی که تخت ها سالم باشند،اگر شما بمیرید بعد ۵ ثانیه دوباره اسپاون میشوید.ولی رقیب های شما ساکت نمیشینند و با استفاده از پشم گوسفند به جزیره ی شما پل میزنند و تخت شما را خراب میکنند.اگر تخت تیم شما خراب باشد اگر بمیرید دیگر اسپاون نمیشوید.پس شما باید از تخت خود محافظت کنید و تلاش کنید تا تخت دیگران را خراب کنید.

بعضی از جزایر برای هیچ تیمی نیستند ولی در آنجا دایموند و امرالد دراپ میشود.از دایموند می توانید برای خرید اینچنت هایی مثل پروتکشن،ناک بک و… استفاده کنید.اگر کسی اینچنتی بگیرد،آن اینچنت برای تمام وسایل تمام اعضای آن تیم اعمال می‌شود.از امرالد هم میتوانید برای خرید آیتم از شاپ استفاده کنید.

خیلی خب امیدوارم این مطلب به دردتون خورده باشه.حتما انتقاداتتون رو در نظرات اعلام کنید و با این کار به پیشرفت من کمک بزرگی می کنید.تا مطالب بعدی خدا یار و نگهدارتون باشه.

خداحافظ??

66+
اگه شما هم دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *

برای مشاهده یکی از پست های سایت
بصورت تصادفی اینجا کلیک کنید.